کدخبر: ۳۳۰۶۲۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
اینترنت رایگان خانگی از فردا متوقف می‌شود

اینترنت رایگان خانگی از فردا متوقف می‌شود

اقتصادنیوز: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست امروز با خود با فعالان شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی، از توقف اینترنت رایگان خانگی از فردا خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ محمدجواد آذری جهرمی در دیدار مجازی که ظهر امروز با فعالان شبکه‌های اجتماعی داشت، اقدامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره تامین اینترنت در قرنطینه خانگی را تشریح کرد.

وی گفت: به رغم ارسال «درخواست تمدید و ارائه اینترنت رایگان» به سازمان ملی مقابله با کرونا، این درخواست مورد موافقت قرار نگرفته و اینترنت رایگان خانگی از فردا متوقف می‌شود.

همچنین امیر ناظمی، معاون وزیر، درباره کمپین‌های وزارت ارتباطات برای کمک به کسب و کار‌های مجازی اظهار کرد: کسب و کار‌های متکی بر اینترنت در حوزه‌های  گردشگری، دیلیوری، سفارش غذا و فروش بلیت و... که در بحران کرونا به مشکل اقتصادی خورده‌اند، از طریق اعطای تسهیلات بانکی حمایت می‌شوند.

در ادامه این نشست فعالان فضای به بیان مشکلات خود در بحران کرونا پرداختند و پیگیر رفع فیلتر برخی از شکبه‌های اجتماعی شدند که وزیر ارتباطات در پاسخ به آن ها گفت: «رفع فیلتر در اختیارات من نیست.»

 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند