کدخبر: ۳۳۶۶۸۹ لینک کوتاه

این سردار سپاه اجازه استفاده از نامش برای نامگذاری یک خیابان را نداد

اقتصادنیوز: درپی مصوبه شورای شهر یزد برای نامگذاری مکانی به نام معاون هماهنگ کننده سپاه قدس، او با ارسال نامه‌ای این مصوبه را قبول نکرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، درپی مصوبه شورای شهر یزد برای نامگذاری مکانی به نام میدان سردار محمدرضا فلاح زاده معاون هماهنگ کننده سپاه قدس، او با ارسال نامه‌ای، درخواست کرد این محدوده را به نام حضرت خاتم الانبیا (ص) و یا دیگر بزرگان استان نامگذاری کنند.

سرتیپ پاسدار سردار محمدرضا فلاح زاده در نامه‌ای به شورای اسلامی شهر یزد نوشت: با تشکر از عنایت و توجه نسبت به این سرباز اسلام و خدمتگزار انقلاب اسلامی و مردم عزیز ایران خصوصا مردم مومن وشریف استان یزد، اطلاع یافتم که خیابانی در شهر یزد به نام این بنده ناچیز نامگذاری شده و این در حالی است که استان یزد عالمان، اندیشمندان، مجاهدان، مفاخر و خدمتگزارن بنام و گمنام زیادی داشته و دارد که بر این حقیر ارجحیت دارند.

در بخشی از نامه استاندار سابق یزد آمده: لذا پیشنهاد می‌کنم نام آن خیابان را به نام حضرت خاتم الانبیا (ص)، اهل بیت پیامبر (ع) یا یکی از اصحاب خاص ایشان، عالمان بزرگوار یا شهیدان، مجاهدان راه خدا یا یکی از مفاخر استان که خیابان یا مکانی به نام آن‌ها مزین نشده، تغییر دهید.

هفته گذشته، شورای اسلامی شهر یزد به پاس رشادت‌های سرتیپ پاسدار حاج محمد رضا فلاح زاده، حد فاصل بلوار شهیدان بنایی و خیابان شهید اخلاص را به نام میدان سردار محمدرضا فلاح زاده و همچنین خیابان حدفاصل بلوار دفاع مقدس تا میدان فلاح زاده را به نام سردار فلاح زاده نامگذاری کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند