کدخبر: ۳۴۱۱۵۵ لینک کوتاه

خبرهای خوب روحانی درباره بسته‌های معیشتی جدید و کالاهای اساسی

اقتصادنیوز: روحانی با بیان اینکه کمک به مردم گرفتار، وظیفه دولت است گفت: در این زمینه به نیازمندان بسته‌های حمایتی اعطا شد، زیرا در این مدت در شرایط سختی قرار گرفتند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، حسن روحانی در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا به موضوع بسته‌های معیشتی و تامین کالاهای اساسی مردم اشاره کرد. او گفت: تامین کالاهای ضروری و مورد نیاز مردم را سومین وظیف مهم دولت است و  این کالاها تامین کردیم و تا پایان سال هم تامین می‌کنیم شاید دهها جلسه در این زمینه برگزار شده است که باید از وزارت صمت و خارجه تشکر کنم البته همه در موضع تلاش کردند.

روحانی ادامه داد:  امروز شرایط کالاهای اساسی ما از اردیبهشت و نسبت به فروردین ۹۹ نیز بهتر است و این شرایط در آینده نیز بهتر می شود. مردم هیچ نگرانی برای کالاهای اساسی کشور نداشته باشند انچه لازم بوده تامین شده است و در هفته اخیر هم گام‌های بهتری برداشته شده است تا شرایط کشور مطمئن‌تر شود.

 رئیس جمهور همچنین گفت:  فعالیت حمایتی دولت تا پایان سال و تا هر وقتی که کووید ۱۹ روبروی ما است ادامه خواهد یافت و ما روبروی آن ایستاده ایم و این حمایت‌ها را انجام می دهیم.

او با بیان اینکه کمک به مردم گرفتار، وظیفه دولت است گفت: در این زمینه به نیازمندان بسته‌های حمایتی اعطا شد، زیرا  در این مدت در شرایط سختی قرار گرفتند. بسته‌های حمایتی و کمک چه در قالب تسهیلات بانکی، صندوق بیمه بیکاری و چه بسته‌های معیشتی بود بنابراین هر کاری که لازم بوده دولت برای حمایت از آنها انجام داده و ادامه می‌دهد.

روحانی همچنین ادامه داد:  برنامه حمایتی دولت تا پایان سال و تا هر زمانی که کووید ۱۹ وجود دارد، ادامه خواهد یافت و ما روبه‌روی سختی‌های این بیماری همچنان ایستاده ایم و این حمایت‌ها را نیازمندان انجام می‌دهیم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند