آزمایش مثبت 85 نوزاد زیر 1 سال در تگزاس

کدخبر: 350376
اقتصادنیوز: (CNN) هشتاد و پنج کودک زیر 1 سال برای کروناویروس در ایالت تگزاس با آزمایش روبرو شده اند.. مقامات محلی برای تبدیل شدن به یکی از جدیدترین نقاط مهم، از ساکنان برای کمک به جلوگیری از گسترش آن کمک می کنند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ از ماه ژانویه، مقامات بهداشتی بیش از 3.6 میلیون مورد Covid-19 را در سراسر ایالات متحده شناسایی کرده اند. براساس اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، نزدیک به 140،000 نفر جان باخته اند. در شهرستان Nueces در تگزاس ، جایی که Corpus Christi در آن واقع شده است ، تعداد موارد جدید کرونا ویروس در ماه ژوئیه پس از یک روند مسطح افزایش یافت. این ویروس ده ها نوزاد را آلوده کرده است و مقامات محلی از مردم می خواهند که ماسک بپوشند و مسافت اجتماعی را انجام دهند.

آنت رودریگز ، مدیر بهداشت عمومی Corpus Christi Nueces County گفت: "ما در حال حاضر 85 نوزاد زیر یک سال در شهرستان نوچس داریم که همگی تست مثبت Covid-19 را دارند." "این نوزادان حتی اولین روز تولد خود را هم هنوز نیاوردند. لطفاً ما را یاری کنید تا شیوع این بیماری را متوقف کنیم." وی جزئیات بیشتری در مورد شرایط آنها ارائه نکرد. پیتر زانونی ، مدیر شهری Corpus Christi گفت: "شهرستان نوچس سریعترین رشد را در موارد جدید به طور متوسط ​​هفت روز نسبت به سایر مناطق شهری در ایالت دارد." وی گفت: "ما گفتیم که کورپوس کریستی حدود 8،100 مورد کروو ویروس و 82 مرگ و میر ناشی از ویروس دارد و به همین دلیل آن را به یک مشکل بزرگ برای شهرستان نوچس تبدیل کرده است." ولسوالی هایی مانند کامرون و هیدالگو بسیار ناخوشایند هستند ، مقامات بهداشتی در حال جمع آوری کامیون های یخچال و فریزر هستند تا اجساد را در آنجا پر کنند. توانایی صدور سفارش در منزل برای کمک به موارد کرونویروس. "تگزاس اکنون جایی نیست که باید به مبارزه با Covid-19 مربوط باشد. بنابراین ، دفتر شما باید فوراً اقدامات لازم را برای جبران دوباره تلاش ها برای بازگشایی سریع دولت انجام دهد. که با نادیده گرفتن دستورالعمل های CDC بوجود آمده است ، "نامه گفت:" ما باید محلی را به شهرستانها و شهرستانها ارائه دهیم تا کاری را انجام دهند که به نفع جوامع آنها باشد. "

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما