کدخبر: ۳۸۴۴۲۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

توضیح دادستان کل کشور درباره دستور سوزاندن مازوت

اقتصادنیوز : دادستانی درباره اخبار مطرح شده مبنی بر دستور وی در خصوص استفاده از مازوت توضیح داد و اعلام کرد، وی تنها اعلام کرده از انرژی استفاده شود که آلودگی کمتری ایجاد می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه؛ حجت الاسلام والمسلمین منتظری در حاشیه نشست شورای عالی استان‌ها در مورد آلودگی هوای تهران، افزود: موضوع آلودگی هوای تهران دستگاه‌های مختلفی را در بر می‌گیرد و دستگاه‌ها باید در این زمینه هم افزایی و تعامل داشته باشند. دادستانی در این زمینه ورود کرده و جلساتی با دستگاه‌های مرتبط داشته است و سازمان‌های استاندارد و محیط زیست باید دستگاه‌ها را به صف کنند.

دادستان کل کشور با اشاره هزینه تخریب‌ ساخت و سازهای غیرمجاز اظهارداشت: اینکه این هزینه تخریب باید توسط چه کسی یا دستگاهی پرداخت شود در قانون مشخص نشده است. دستگاه قضایی درباره این هزینه تخریب دارای ردیف بودجه نیست و ما نیز می‌خواهیم که مشخص شود که هزینه تخریب‌ها به عهده چه کسی است.

منتظری درباره توقیف کشتی کره جنوبی گفت: این توقیف براساس شکایت یکی از سازمان‌ها انجام شده و اقدامات لازم درباره این موضوع درحال انجام است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند