غش کردن خانم نماینده هنگام سخنرانی در پارلمان+ فیلم

کدخبر: 447053
اوا ماریا هولتسلیتنر» عضو شورای ملی اتریش به هنگام ایراد سخنرانی در جلسه فوق العاده پارلمان در وین، پایتخت اتریش در میانه جلسه به ناگاه از هوش رفت و بر روی زمین افتاد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه آر تی تصاویری را منتشر کرد که نشان از آن دارد یکی از نمایندگان پارلمان اتریش به هنگام ایراد سخنرانی در جلسه پارلمان به ناگاه غش می‌کند.

بر اساس این گزارش، «اوا ماریا هولتسلیتنر» (Eva-Maria Holzleitner) عضو شورای ملی اتریش و از حزب «سوسیال دموکرات» این کشور که ۲۸ سال دارد، به هنگام ایراد سخنرانی در جلسه فوق العاده پارلمان در وین، پایتخت اتریش در میانه جلسه به ناگاه از هوش رفت و بر روی زمین افتاد.

وی پس از آنکه به هوش آمد، در حالی که بر روی صندلی او را نشانده بودند، برای دریافت مراقبت‌های پزشکی به خارج از سالن پارلمان برده شد.

 

گفتنی است «سباستین کورتس» صدراعظم اتریش نیز روز شنبه و در پی فشار‌های فزاینده در خصوص تحقیقات در زمینه فساد، از سمت خود استعفا داده بود.

 

هفته گذشته با اعلام مقامات اتریش مشخص شد صدراعظم این کشور به اتهام سوء‌استفاده از رسانه‌ها برای منافع حزبی خود و خرید نظرسنجی‌های دستکاری شده، تحت تحقیقات قضایی قرار گرفته است.

 

سباستین کورتس در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۷ و در سن ۳۱ سالگی صدراعظم اتریش شده بود. کورتس که اکنون بخاطر تحقیقات در زمینه فساد مجبور به کناره گیری شد، جوان‌ترین رئیس دولت در اروپا بوده است.

 

همچنین دادستانی اتریش نیز با صدور بیانیه‌ای از تفتیش دفتر صدراعظم اتریش در ارتباط با اتهام فساد خبر داد. در پی استعفای سباستین کورتس از مقام صدراعظمی، روز دوشنبه «الکساندر شالنبرگ» به عنوان صدراعظم جدید این کشور سوگند یاد کرد.

 

وی پیش از این و از سال ۲۰۱۹ وزیر امور خارجه اتریش بوده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما