روزنامه دولت علیه صادق زیباکلام

کدخبر: ۶۳۴۰۸۳
صادق زیباکلام که مدت‌ها در حاشیه بود، حالا با اظهاراتی ضد ملی آن هم در مصاحبه با تلویزیون دولت متخاصم انگلیس بار دیگر تلاش کرد تا از نگاه غیرمیهنی خود پرده بردارد.
روزنامه دولت علیه صادق زیباکلام

به گزارش اقتصادنیوز روزنامه دولتی ایران با طرح این ادعا نوشت:او در تازه‌ترین اظهاراتش، مدعی شده که بسیاری از مردم ایران دعا می‌کنند دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور بعدی امریکا انتخاب شود.

زیباکلام در گفت‌و‌گو با شبکه4 انگلیس، با طرح ادعایی بی‌اساس می‌گوید: بسیاری از ایرانی‌ها دعا می‌کنند ترامپ رئیس‌جمهور بعدی امریکا باشد و در پاسخ به تعجب خبرنگار شبکه انگلیسی می‌گوید: چون مردم ایران مطمئن هستند که اگر ترامپ به قدرت برسد، اقدامات بیشتری علیه رژیم اسلامی انجام می‌دهد.

نکته قابل توجه اظهارات اخیر زیباکلام این است که برخلاف ظاهرسازی‌های او و دیگر اصلاح‌طلبان، چنین ادعاهایی نه نقد به حاکمیت است و نه در چهارچوب نقد مطرح می‌شود.

محتوای گفت‌و‌گوی این چهره اصلاح‌طلب نیز در رسانه‌های این جریان بایکوت شده و حتی مورد نقد قرار نگرفت. این درحالی است که او علاقه و ایده‌آل خود را به عنوان خواست «بسیاری از مردم ایران» جا زده و به صراحت اعلام می‌کند که دونالد ترامپ در صورت انتخاب احتمالی، باید اقدامات امریکا علیه کشورمان را افزایش دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید