مردی که در قلبش باتری داشت، هنگام دعوای همسایه‌ها جان باخت!

کدخبر: ۶۳۲۴۸۵
شامگاه یکشنبه مأموران کلانتری نارمک از مرگ مردی در بیمارستان به بازپرس محمدجواد شفیعی خبر دادند.
مردی که در قلبش باتری داشت، هنگام دعوای همسایه‌ها جان باخت!

به گزارش اقتصادنیوز روزنامه ایران نوشت: به دنبال این گزارش، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد. برادر متوفی گفت: برادرم بیماری قلبی داشت و در قلبش باتری کار گذاشته بودند. او چند وقت بود که برای درمان به تهران آمده بود. شب حادثه متوجه شدیم که همسایه طبقه پایین آب ساختمان را قطع کرده و سر همین مسأله با هم دعوایمان شد. مرد همسایه و دو برادرش به ما حمله کرده و برادرم را هل دادند که ناگهان حالش بد شد و او را به بیمارستان رساندیم اما جان باخت.

با اظهارات برادر متوفی، بازپرس جنایی دستور تحقیق از سه برادر را صادر کرد. مرد همسایه در تحقیقات گفت: ما ساکن طبقه اول ساختمان هستیم و برادر متوفی در طبقه دوم سکونت دارد. مدتی بود که لوله‌کشی ساختمان آنها خراب بود و باعث چکه کردن آب از سقف خانه‌مان شده بود. هر چه به آنها تذکر می‌دادم می‌گفت من مستأجرم و باید با صاحبخانه‌مان صحبت کنید.

او ادامه داد: صاحبخانه هم پاسخگو نبود و درنهایت روز حادثه کنتور آب را بستم. ساعت هفت شب بود که زن همسایه طبقه دوم سراغمان آمد و اعتراض کرد که چرا آب را قطع کرده‌اید. گفتم تا مشکل حل نشود آب را وصل نمی‌کنم و ساعتی بعد هم متوفی و برادرش و یک نفر دیگر آمدند و دعوا شد اما ما کسی را هل ندادیم.

به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی