کدخبر: ۳۱۸۳۴۳ لینک کوتاه

جنجال عکس‌های مهران مدیری با یک زن بی‌حجاب در پاریس +عکس

اقتصادنیوز: عکس‌هایی از مهران مدیری در پاریس از اواخر جمعه شب در فضای مجازی در حال انتشار است و به اصطلاح داغ شده اما این عکس‌ها قدیمی به نظر می‌رسند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرفوری، در حالی این عکس‌های بدون توضیح، او را به همراه یک زن بی حجاب نشان می‌دهد و بحث‌های بسیاری درباره‌ی آن در حال انجام است که این عکس‌ها برای اولین بار یک سال و نیم پیش در توییتر منتشر شده بود.

b3oIsLXauvmj

کاربری به نام شکفته در روز شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ برای اولین بار در توییتر عکس‌هایی از مهران مدیری در پاریس را منتشر کرده بود؛ عکس‌هایی که نوع پوشش مدیری و همراهش در آن با عکس‌های تازه منتشر شده یکی است.

انتشار عکس‌هایی از مهران مدیری با یک زن در پاریس + عکس و جزئیات

با این حال برخی کاربران اصولگرا در فضای مجازی انتشار عکس مدیری را سیاسی خوانده‌اند.

انتشار عکس‌هایی از مهران مدیری با یک زن در پاریس + عکس و جزئیات

البته عکاسی و فیلمبرداری از سلبریتی‌ها در خارج از کشور، چندین سال است که باب شده؛ اولین بار تصاویر آزاده نامداری در پارکی در سوئیس منتشر شد. امسال هم تصاویر رامبد جوان در کانادا و فیلم ستاره اسکندری در ترکیه.

هرچند زندگی خصوصی هر انسانی مربوط به خودش است اما بسیاری از مردم بر این باور هستند که افرادی مانند رامبد جوان، مهران مدیری و... که در رسانه ملی به عنوان مجری فعالیت دارند و با شعارهای وطن‌پرستانه به کسب درآمد می‌پردازند، نباید رفتارهایی مغایر با گفتارشان داشته باشند.

این مطلب برایم مفید است
61 نفر این پست را پسندیده اند