مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مطرح کرد

فاصله‌گذاری در استودیوهای ضبط برنامه رعایت نمی‌شود

کدخبر: 389162
اقتصادنیوز : مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی پس از فوت مهرداد میناوند، از عدم نظارت بر استودیوهای ضبط برنامه و تهیه فیلم و سریال و همچنین عدم رعایت فاصله گذاری و استفاده از ماسک در این محل‌ها انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی پس از فوت مهرداد میناوند، از عدم نظارت بر استودیوهای ضبط برنامه و تهیه فیلم و سریال و همچنین عدم رعایت فاصله گذاری و استفاده از ماسک در این محل‌ها انتقاد کرد.

 حسین کرمانپور روز پنجشنبه پس از تشییع مهرداد میناوند که شب گذشته به علت ابتلا به کرونا درگذشت، در حساب توییتر خود نوشت: ‌⁧میناوند⁩ آخرین نخواهد بود! روی ⁧استودیوهای ضبط برنامه⁩ و تهیه فیلم و سریال نظارت چندانی نیست.

مدیر اورژانس بیمارستان سینا ادامه داد: من خود در چندین برنامه شرکت کرده و ملاحظه کرده‌ام. برای این عزیزان موضوع چندان جدی نیست. ماسک‌ها به صورت موثر زده نمی‌شود، فاصله رعایت نمی‌شود و تهویه هم مناسب نیست.

مهرداد میناوند و علی انصاریان دو پیشکسوت تیم‌های ملی فوتبال و پرسپولیس پس از یک برنامه که به مناسبت شهرآورد پایتخت برگزار شده بود، به ویروس کرونا مبتلا شدند. میناوند شب گذشته پس از چند روز مبارزه با این ویروس در بیمارستانی در تهران درگذشت و مراسم تشییع این بازیکن محبوب پیشکسوت امروز برگزار شد.

بر اساس توصیه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری فیزیکی ۱.۵ تا ۲ متر و همچنین شرکت نکردن در دورهمی‌ها و تجمعات، موثرترین عوامل پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است.

تیتر یک
  • آزمون مهم طلا در هفته جاری

    در نظر سنجی اخیر کیتکو، به نظر می رسد سرمایه گذاران کمی از آینده پررونق طلا تا حدی ناامید شدند و نزول قیمت را در هفته‌…

از دست ندهید
بلیط هواپیما