توصیه‌های پلیس راهور درباره حرکت نمادین خودرویی ۲۲ بهمن

کدخبر: 391831
اقتصادنیوز : رئیس پلیس ترافیک شهری راهور نیروی انتظامی از شرکت کنندگان در حرکت نمادین خودرویی و موتورسیکلتی ۲۲ بهمن خواست نکات ایمنی را برای پرهیز از تصادف رعایت کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سرهنگ محمدباقر سلیمی با بیان اینکه امسال باتوجه به شرایط کرونایی، راهپیمایی ۲۲ بهمن با سال‌های گذشته متفاوت است، گفت: امسال براساس تصمیمات و هماهنگی‌های صورت گرفته در یک هزار شهر کشور شاهد برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت رژه خودرویی، موتورسیکلتی و دوچرخه‌ای خواهیم بود.

وی ضمن تقدیر از همه اقشار مردم که فردا در این مراسم شرکت می‌کنند، افزود: به همه موتورسواران عزیز توصیه می‌کنیم که حتما از کلاه ایمنی استفاده و ظرفیت مجاز سوارکردن سرنشین موتورسیکلت را رعایت کنند.

سرهنگ سلیمی گفت: کسانی هم که با خودرو تردد می‌کنند حتما باید به زمان بندی آغاز و پایان مراسم و مسیر‌های خاص تعیین شده توجه داشته باشند و در طول مسیر هم فاصله طولی مناسب را رعایت کنند.

وی افزود: همچنین توصیه می‌کنیم که رانندگان محترم از تغییر مسیر ناگهانی، حرکت با سرعت نامتناسب با شرایط مسیر پرهیز کنند و هنگام حرکت، به جلوی خود توجه کافی و کامل داشته باشند و در حین رانندگی با تلفن همراه صحبت نکنند.

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور نیروی انتظامی گفت: در صورت بروز هرگونه تصادف یا نقص فنی احتمال در مسیر، برنامه ریزی شده است که کارشناسان راهنمایی و رانندگی در فواصل مناسب در مسیر حضور داشته باشند و بلافاصله رسیدگی خواهند کرد، اما از رانندگان محترم تقاضا داریم وسیله نقلیه خود را به سمت راست مسیر منتقل کنند تا باعث ایجاد تراکم و راهبندان نشوند.

سرهنگ سلیمی افزود: رانندگان محترم در انتهای مسیر هم بدون توقف از مسیر خارج شوند تا شاهد گره ترافیکی در طول مسیر نباشیم تا مراسمی در شان ۲۲ بهمن برگزار شود.

تیتر یک
  • ناامیدی و افسردگی در کشورهای آسیای شرقی جولان می دهد

    براساس گزارش ها و آمارهای منتشر شده، میزان خودکشی در یک سالی که دنیا درگیر همه گیری کرونا شده است افزایش یافته است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما