حال دانشجویان مسموم شده چطور است؟

کدخبر: ۶۰۱۰۹۳
اقتصادنیوز:رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت که تمامی دانشجویان این دانشگاه که به سبب مسمومیت به بیمارستان اعزام شده بودند حال عمومی مساعدی دارند.
حال دانشجویان مسموم شده چطور است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  دکتر محمد سالاری جمعه شب به خبرنگاران اظهار داشت: پنجشنبه شب ۴۶ نفر از دانشجویان شامل ۲۷ دانشجوی پسر و ۱۹ دانشجوی دختر به علت بروز مسمومیت توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان "واسعی" این شهر اعزام شده بودند.

وی افزود: با بروز این اتفاق مسوولان دانشگاه علوم پزشکی از همان ساعات اولیه در جریان روند کامل درمان دانشجویان قرار گرفتند و تمهیدات لازم درمانی برای آنان به طور کامل اجرا شد.

دکتر سالاری افزود: با همکاری کادر درمان بیمارستان، دانشجویان بدون درنگ پس از دریافت سرم درمانی همگی بعد از یک ساعت از بیمارستان واسعی ترخیص شدند و تنها یکی از آنان بعد از چند ساعت تاخیر صبح روز جمعه از بیمارستان مرخص و به خوابگاه منتقل شد.

وی اظهار داشت: امشب نیز از تمامی دانشجویان فوق شرح حال و معاینه لازم صورت گرفت و همگی در صحت و سلامت کامل هستند و هیچ نگرانی وجود ندارد.

رییس دانشگاه در پایان گفت: به دلیل اهمیت موضوع علل محتمل این اتفاق در دست بررسی است و پس از آماده شدن جواب آزمایش های دریافت شده، نتیجه نهایی و دلیل مسمومیت اعلام می شود.

 پیش از این در اخباری که به نقل از برخی دانشجویان در فضای مجازی منتشر شده بود،‌ مصرف غذای خوابگاه دانشجویی علت بروز این مسمومیت جمعی عنوان شده بود.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی