کشورهایی که دو سال متوالی افسرده ترین کشورهای جهان شدند+اینفوگرافیک

کدخبر: ۶۳۵۵۷۵
اقتصاد نیوز: براساس آمارهای جهانی از مصرف داروهای ضد افسردگی مشخص شده که آمریکا و استرالیا طی دو سال متوالی در صدر کشورهای افسرده دنیا قرار گرفتند.
 کشورهایی که دو سال متوالی افسرده ترین کشورهای جهان شدند+اینفوگرافیک

 

به گزارش اقتصاد نیوز:براساس آمارهای جهانی 10 کشور که بالاترین میزان استفاده از داروهای ضد افسردگی را دارند معرفی شدند .  پایگاه آماری بیزینس اسنایدر، اعلام کرد که ایران و هیچ کشور اسلامی در لیست کشورهای پرمصرف داروهای ضدافسردگی، نیست. لازم به ذکر است این آمار در دو سال متوالی بررسی شده و آمریکا و استرالیا در لیست سه کشور اول پرمصرف داروهای ضد افسردگی قرار گرفتند.

افسرده ترین کشورهای جهان در سال 2023

22

 

افسرده ترین کشورهای جهان در سال 2024

ایسنا در مطلبی اشاره کرده که ساکنان شادترین کشورهای جهان در صدر فهرست افسرده‌ترین مردم جهان هم قرار دارند؛ موسسات و نهادهای بین‌المللی که اقدام به ارائه برخی از شاخص‌های تعیین‌کننده سطح «شادکامی و رفاه ذهنی» در کشورهای مختلف کرده‌اند، تلاش می‌کنند تا نام برخی کشورهای توسعه‌یافته را که از نظر مصرف داروهای ضدافسردگی در صدر فهرست قرار دارند، به‌عنوان شادترین کشورهای جهان معرفی کنند. تغییر قابل مشاهده در سال 2024 این است که اوکراین جای آمریکا را در صدر جدول گرفته و کشورهای استونی، برزیل ،لیتوانی،بلاروس و یونان نیز به این لیست اضافه شدند.

 

 

23

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید