هشدارهای هواشناسی/ بنادر مسافری خلیج فارس تعطیل شد

کدخبر: ۶۴۰۵۸۴
اقتصادنیوز: مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم از تعطیلی بنادر شهید ذاکری و هرمز به دلیل شرایط نامساعد جوی و دریایی خبر داد.
هشدارهای هواشناسی/ بنادر مسافری خلیج فارس تعطیل شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، علی اشتری اظهار داشت: با توجه به هشدارهای هواشناسی صادر شده و نامساعد شدن شرایط جوی و دریایی، فعالیت بنادر شهید ذاکری و هرمز تعطیل شد.

وی با بیان اینکه فعالیت مجدد این بنادر به مساعد شدن شرایط جوی و دریایی بستگی دارد، افزود: مسافران برای رفت و آمد به جزیره قشم می توانند از مسیر بندر پهل بندرخمیر به بندرلافت قشم استفاده کنند.

خبر مرتبط
هشدار هواشناسی به مردم این مناطق/ بارش سنگین باران در راه است

اقتصادنیوز: کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به این‌که امروز، روز خطرناکی برای نیمه شرقی کشور است، گفت: سامانه بارشی‌جدید فردا وارد کشور شده که باعث بارش‌های سنگین می‌شود.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم با تاکید بر اجتناب از فعالیت شناورهای سبک و تفریحی گفت: از گردشگران و قشموندان خواستاریم تا هشدارها را جدی بگیرند.

به گفته اشتری امروز با وزش باد‌های نسبتاً شدید جنوب غربی تا شمال غربی مناطق دریایی استان مواج می شود و بیشینه سرعت باد به بیش از 40 کیلومتر بر ساعت و ارتفاع امواج دریا به بیش از یک و نیم متر می‌رسد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان شرایط نامساعد جوی و دریایی و متلاطم شدن دریا در جزایر و مناطق دریایی استان تا روز 29 فرودرین تداوم خواهد داشت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی