کدخبر: ۳۳۶۳۲۲ لینک کوتاه

هوآوی لیست گوشی‌های دریافت‌کننده به‌روزرسانی EMUI ۱۰.۱ را منتشر کرد

هوآوی لیست رسمی گوشی‌های هوشمند واجد شرایط برای دریافت به‌روزرسانی رابط کاربری EMUI ۱۰.۱ را منتشر کرده است. در این لیست از سری گوشی‌های متفاوت این برند، نام‌های مختلفی دیده می‌شود.

جدیدترین به‌روزرسانی رابط کاربری هوآوی یعنی EMUI ۱۰.۱ هم‌زمان با رونمایی از سری گوشی‌های هوشمند و پرچمدار Huawei P۴۰ عرضه شده است. به‌روزرسانی جدید بر پایه اندروید ۱۰ با مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و بهینه‌سازی‌های متنوع به صورت آزمایشی بر روی برخی گوشی‌های هوشمند هوآوی در دسترس قرار گرفته است. در رویداد رونمایی از گوشی‌های هوشمند سری Huawei Nova ۷ این شرکت به طور رسمی لیست گوشی‌های هوشمند واجد شرایط برای دریافت به‌روزرسانی EMUI ۱۰.۱ را اعلام کرد، لیستی که ۲۲ عضو دارد.

محصولاتی مانند Huawei P۳۰ و  Huawei P۳۰ Proاین آپدیت را دریافت خواهند کرد. اما لیست گوشی‌های سری Huawei Mate ۳۰ که این به‌روزرسانی را دریافت‌ می‌کنند، بلندبالاتر است. در این لیست نام Huawei Mate ۳۰ ۴G،  Huawei Mate ۳۰ Pro ۴G، Huawei Mate ۳۰ ۵G، Huawei Mate ۳۰ Pro ۵G و بالاخره Huawei Mate ۳۰ RS Porsche Design به چشم می‌خورد.

از بین گوشی‌های هوشمند سری Huawei Mate ۲۰ محصولاتی شامل Huawei Mate ۲۰، Huawei Mate ۲۰ Pro، Huawei Mate ۲۰X ۴G،Huawei Mate ۲۰X ۵G و در نهایت Huawei Mate ۲۰ RS Porsche Design به‌روزرسانی EMUI ۱۰.۱ را دریافت خواهند کرد.

EMUI

در زیرمجموعه گوشی‌های سری Huawei Mate X هم نام دو محصول Huawei Mate X و Huawei Mate Xs دیده می‌شود.

از سری گوشی‌های اقتصادی نیز Huawei Nova 6 شاهد عرضه آپدیت جدید نرم‌افزاری هوآوی برای Huawei Nova 6،  Huawei Nova 6 5Gو بالاخره Huawei Nova 6 SE خواهیم بود.

از میان گوشی‌های هوشمند سری Huawei Nova 5 هم پنج محصولHuawei Nova 5، Huawei Nova 5 Pro،Huawei Nova 5i ،Huawei Nova 5i Pro  و بالاخره Huawei Nova 5Z به‌روزرسانی جدید را دریافت خواهند کرد.

بیشتر دستگاه‌هایی که نام آن‌ها در لیست بالا ذکر شده، در حال حاضر به‌روزرسانی آزمایشی یا همان نسخه بتای EMUI 10.1 را دریافت کرده‌اند. انتظار می‌رود پس از انتشار نسخه‌های آزمایشی که در مرحله تست و بررسی قرار دارد و گذشت چند هفته، نسخه‌های نهایی این به‌روزرسانی نیز در دسترس کاربران قرار بگیرد. در حال حاضر این لیست برای کاربران چینی گوشی‌های یادشده منتشر شده است اما انتظار می‌رود هوآوی به زودی به‌روزرسانی نرم‌افزاری یادشده را برای کاربران کشورهای دیگر نیز عرضه کند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند