بهترین آهنگ‌های آرون افشار

کدخبر: 342941

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

این روزها که خواننده های محبوب کشورمان ایران بسیار پر کار شده اند و با فاصله زمانی های کم کارهای زیبایی را به مخطبان خود هدیه می دهند، با یک سرچ ساده از کلمه کلیدی دانلود آهنگ جدید، می توانید به راحتی به آهنگ های جدید خواننده مورد علاقه تان دسترسی داشته باشید.

برای مثال اجازه بدید با هم برویم سراغ یکی از خواننده های جوان خوش صدای این روزهای موسیقی پاپ که قطعا آینده درخشانی هم در انتظارش خواهد بود. بله آرون افشار با صدای دوست داشتنی و آهنگ های ترند بسیاری که قطعا همه این اهنگ ها را شنیده ایم.

کافی است تا عبارت آهنگ آرون افشار جدید را سرچ کنید تا با لیستی از بهترین آهنگ های ترند او مواجه شوید. اما قبلش اجازه دهید کمی به بررسی پیشینه این خوش استعداد خوش صدا بپردازیم.

آرون افشار عزیز و دوست داشتنی متولد سال ۱۳۷۷ است که در شهر خراسان متولد شده است. او علی رغم اینکه در خانواده ای به دنیا آمد که چندان در زمینه هنر سر رشته چندانی نداشتند، اما به دلیل علاقه زیاد خودش به خوانندگی ، از سن هفت سالگی نواختن ساز اولش یعنی گیتار را آغاز کرد و بعد از آن هم جذب ساز پیانو شد. همین مساله باعث شد تا از آن سن کم، زمینه رشد او در هنر و خوانندگی ایجاد شود.

او حرفه خوانندگی را به صورت جدی از سال ۱۳۹۶ شروع کرد و به فاصله یک سال، معروف ترین ترانه کارنامه کاری اش تا به امروز را با نام *جانم باش* منتشر کرد. این ترانه زیبا که بعد از انتشار بسیار سرو صدا به پا کرد تا مدت زیادی در لیست ترانه های ترند خواننده ها قرار داشت.

سبک آهنگ جدید آرون افشار

این خواننده جوان تا کنون هیچ آلبومی از اهنگ های خود منتشر نکرده است و تمامی کارهایش به صورت تک اهنگ در بازار منتشر شده اند. او معمولا تمامی تنظیم های خود را به واسطه معین راهبر انجام می دهد و همین امر باعث شده تا سبک آهنگ هایش نوعی ریتم خاص داشته باشند که با تلفیق صدای او یک سبک منحصر به خودش را به وجود آورده است.

او اولین کنسرت خود را در دی ماه سال ۱۳۹۸ برگزاد کرد با استقبال بسیار زیادی هم مواجه شد. چرا که اهنگ های او همه دارای زمینه ای عاشقانه هستند و شاید بتوان گفت که اکثرا تم شاد دارند. همین اتفاق باعث شده تا جوان ها و نوجوان ها به خصوص هم دوره ای های او طرفدار دو آتیشه اش باشند بنابراین واضح است که حضور در کنسرت و گوش دادن به آهنگ جدید آرون افشار و دیگر آهنگ های او برایشان بسیار لذت بخش خواهد بود.

تک آهنگ های آرون افشار

طبیب ماهر، گیسو پریشان و یار قدیمی بعد از آهنگ بسیار ترند جانم باش، یکی بعد از دیگری در لیست آهنگ های ترند آرون افشار قرار گرفتند. هر سه این آهنگ ها دارای مضمون و ریتمی شاد هستند. آهنگ های ریتمیکی که قطعا در هر حالی باشید می توانید از گوش دادن به آن ها لذت ببرید.

 چه در حال رانندگی باشید و برای یار قدیمی خودتون از عاشقانه هاتون یاد کنید و چه در جمع دوستانتون با همخونی با آهنگ گیسو پریشان در حال دلبری کردن از یار باشید...

rep2

دانلود آهنگ جدید آرون افشار

پناه عاشقان به ترانه سرایی علیرضا مرتضی قلی و تنظیم زیبای معین راهبر عزیز آهنگ جدید این خواننده خوش صدا است که در سال ۱۳۹۹ منتشر کرد و مانند دیگر آهنگ های او نه تنها مورد استقبال طرفدارانش، بلکه مورد توجه طرفداران موسیقی پاپ نیز قرار گرفت.

هنوز هم هیچ اخباری مبنی بر انتشار آلبومی از آهنگ های آرون افشار در دسترس نیست و مشخص است که در آینده نزدیک، باز هم شنونده تک آهنگ های احساسی و زیبای دیگری از او خواهیم بود که با همکاری معین راهبر منتشر می شود.

به هر حال آرون با توجه به سن کمی که دارد هنوز هم در ابتدای این راه پر از هیجان و پر زرق و برق قرار دارد اما با توجه به استعداد فراوان و آموزشی که از سنین کم در این حوزه داشته است، می توان حدس زد که چه آینده روشنی پیش رویش قرار دارد.

برای حسن ختام پیشنهاد می کنیم جدیدترین آهنگ آرون افشار با نام *پناه عاشقان* را در رسانه موزیکیشو گوش کنید و بعد از ظهری شیرین را سپری کنید. امیدوارم که مطالب بالا مورد توجه شما قرار گرفته و برایتان مفید بوده باشد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما