کدخبر: ۳۴۵۳۷۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

معرفی یک فضای کار اشتراکی بین‌المللی در تهران

دفاتر کار اشتراکی، آرام آرام جای کافه‌ها و کتابخانه‌ها را به عنوان جایی برای کار کردن، می‌گیرند. جایی که افراد می‌توانند به صورت اشتراکی از امکانات دفتر کار بهره‌مند شوند و علاوه بر پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه، از انزوای خانه یا حواس‌پرتی کار در کافه نیز دوری کنند.

اما گاهی افراد و کسب‌وکارها به فضای کاری احتیاج دارند که علاوه‌بر رفع نیازهای آنان از نظر امکانات، جلوه مناسبی نیز نزد مهمانان و مشتریان‌شان داشته باشد. یکی از این فضاهای کار اشتراکی، سروکورپ است که با ارائه خدمات بین‌المللی، خود را از دیگر فضاهای اشتراکی متمایز کرده است.

خدمات بین‌المللی سروکورپ شامل سرویس‌هایی چون دفتر کار مجازی، فضای کار اشتراکی و دفتر کار اختصاصی می‌شود که حتی در دوران کرونا و دورکاری، به کمک کسب‌وکارها می‌آیند. از جمله دفاتر مجازی که در واقع همه امکانات دفتر کار را داراست به ‌جز فضای فیزیکی آن. به این صورت که افراد از نشانی، خط تلفن و منشی، دستیار اختصاصی بهره‌مند می‌شوند و علاوه‌بر آن می‌توانند در ماه ۸۰ ساعت نیز از فضای کار اشتراکی استفاده کنند.

فضای کار اشتراکی

سروکورپ این سرویس‌ها را با استانداردی جهانی ارائه می‌کند که از پاریس و لندن تا تهران یکسان هستند. این استانداردها شامل موارد مختلفی هستند. از جمله اینکه دفاتر در همه دنیا، در بهترین برج‌های اداری شهر واقع شده‌اند که علاوه‌بر چشم‌انداز بی‌نظیر، دسترسی خوبی نیز به نقاط اصلی شهر دارد. در ایران نیز، این شرکت در طبقه ۱۵ برج کیان تهران قرار دارد.

اما مهم‌ترین مزیت سروکورپ این است که همه نیاز یک کسب‌وکار را برطرف می‌کند. به صورتی که افراد و کسب‌وکارها به هیچ چیز دیگری جز لپ‌تاپ‌شان برای شروع کار احتیاجی ندارند. سروکورپ از قبل میز، صندلی،‌ خط تلفن، منشی، اینترنت پرسرعت امن، تجهیزات و پشتیبانی IT، دستیار شخصی، نیروی خدماتی و فکس، پرینتر و اسکنر را آماده کرده است. موضوعی که باعث می‌شود خیال افراد و شرکت‌ها از این‌گونه موارد راحت شود و تمرکزشان را تنها بر کارشان بگذارند.

فضای کار

سروکورپ که یک شرکت استرالیایی است، از سال ۹۵ در ایران حضور دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 41406000 تماس بگیرید یا به وب‌سایت www.co-hq.ir مراجعه کنید.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند