کدخبر: ۳۷۰۳۳۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بهترین پنل اس ام اس برای کارگزاری بورس (پنل خدماتی)

اطلاع‌رسانی به هنگام، در زمان کار می‌تواند بسیار در تصمیم گیری‌های هر فردی تأثیر داشته باشد. وسایل ارتباط جمعی یکی از گزینه‌های مناسب برای اطلاع‌رسانی به موقع است که اکثر مشاغل برای اموری مانند تبلیغات و ... از آن‌ها استفاده می‌کنند.

 ارسال اس‌ام‌اس یکی از گزینه‌های ایده‌آل است که در زمان مناسب پیامی را برای مخاطبین مشخصی می‌توانید ارسال کنید. بورس یکی از مراکزی است که نیاز به اطلاع رسانی سریع دارد به همین دلیل پنل ارسال اس ام اس برای کارگزاری های بورس یک راه کار مناسب است.

کاربرد پنل اس ام اس برای بورس

بورس یکی از مکان‌هایی است که تغییرات لحظه به لحظه در آن اتفاق می‌افتد و اطلاع به موقع از تغییرات می‌تواند بسیار برای افراد فعال در این بخش پر اهمیت باشد. به این شکل می‌توان یک پیغام مهم را در قالب یک اس‌ام‌اس با تعداد کارکترهای مشخص برای هر چند نفر که می‌خواهید ارسال کنید. پنل اس‌ام‌اس به غیر از اطلاع رسانی قابلیت‌های دیگری مانند خدمات هم دارد. کارگزاری‌ها برای این‌که بتوانند از این خدمات به بهترین شکل استفاده کنند بهتر است که از پنل‌ پیامک خدماتی و با خط اختصاصی خدماتی استفاده کنند.

پنل اس ام اس چگونه به کارگزاری کمک می‌کند ؟

از همان ابتدای کار نقش پنل اس‌ام‌اس در انجام امور مربوط به کارگزاری به خوبی مشخص می‌شود. برای دریافت کد بورسی و معاملاتی می‌توان از پنل اس‌ام‌اس برای ارسال پیامک کد فعال سازی و سایر مراحل استفاده کرد. همچنین پنل اس‌ام‌اس می‌تواند یک ارتباط ایمن از طرف کارگزاری‌ باشد تا تأییدیه‌ها و اطلاعات مورد نیاز را به موقع در اختیار کاربر قرار دهد. یکی دیگر از مزایای پنل اس ام اس برای کارگزاری های بورس موضوع عرضه اولیه است که از طریق یک پیامک می‌توان آن را اطلاع رسانی کرد.

چرا کارگزاری‌ خط خدماتی اختصاصی داشته باشد

برای حضور در معاملات بورس باید با یکی از کارگزاری‌های بورس به طور مستقیم همکاری داشته باشید، به همین دلیل ثبت نام در آن‌ها الزامی است. ارسال پیام‌های ثبت نام و سایر خدمات مربوط به بورس نیاز به اطلاع رسانی آنی دارد که این امر می‌تواند با فرستادن اس‌ام‌اس انجام شود. از همین رو  ارسال پیامک انبوه برای کارگزاری های بورس و در کنار آن ارسال پیام‌های خصوصی برای ارائه خدمات یکی از مواردی است که می‌تواند توسط شرکت‌های ارائه کننده خدمات پنل اس‌ام‌اس انجام شود.

اما خیلی مهم است که هر کارگزاری‌ در بورس شماره خاص خود را داشته باشد تا با همان شماره همه اطلاع رسانی‌های موجود را انجام دهد. به این شکل می‌توان اطمینان حاصل کرد که پیام دریافت شده از طرف کارگزاری‌ بوده و از اعتبار آن برخوردار است. در نهایت رضایت کاربر جلب می‌شود و همه کاربران، کارگزاری‌ را با آن شماره خاص می‌شناسند.

پنل

نحوه گرفتن خط خدماتی برای کارگزاری

شاید فکر کنید که همه پیام‌های دریافتی از پنل‌های اس‌ام‌اس به یک شکل است، اما خوب است بدانید پنل‌های تبلیغاتی و خدماتی با یکدیگر متفاوت هستند. بیشتر پیام هایی که ممکن است شما بدون پیش زمینه آن ها را دریافت کنید از نوع خدماتی هستند.

همچنین لازم به ذکر است آن پنل‌هایی که خدمات تبلیغاتی ارائه می‌دهند امکان قرار گرفتن در لیست سیاه را دارند اما پنل‌های خدماتی برای ارسال پیام به یک سری مخاطب خاص طراحی شده‌اند. همین امر باعث شده تا خیلی از شرکت‌ها به خصوص کارگزاری‌های بورس به دنبال چنین خط‌هایی باشند تا بتوانند پیام‌های خدماتی را به دست مخاطبان خود برسانند.

به این منظور شما می‌توانید خطوط تبلیغاتی خود را به خطوط خدماتی تبدیل کنید. به این شکل خط شما می‌شود یک خط خدماتی اختصاصی که برای درخواست آن نیاز به شرکت حقوقی و شناسه ثبت ملی است. در ادامه شما کافی است که یک فرم تعهدنامه را پر کنید و به همراه سفته به نشانی شرکت فراز اس‌ام‌اس بفرستید. بعد از آن شرکت فراز اس‌ام‌اس مدارک شما را برای دریافت خط خدماتی اختصاصی به اپراتور مذکور ارسال می‌کند.

برای این‌که روند خدماتی شدن خط شما به سرعت ادامه پیدا کند بهتر است که یک سری از موارد را به خوبی رعایت کنید تا هرچه سریع‌تر خط خدماتی اختصاصی خود را دریافت کنید. در صورت مشکل، مدارک شما بازگشت داده می‌شود و مجبور به تکمیل دوباره آن‌ها هستید. به این شکل کار شما عقب خواهد افتاد و زمان را از دست خواهید داد.

  • باید همه تعهدنامه‌ها را به صورت تایپ شده و بر روی کاغذی که دارای سربرگ شرکت است ارائه کنید.

  • همه تعدنامه‌ها را به خوبی اسکن کنید تا کیفیت آن‌ها بالا باشد، پایین بودن کیفیت تصاویر و ناخوانی‌ آن‌ها می‌تواند مشکل ساز باشد.

  • برای درخواست در اپراتورهایی که دارای پیش شماره ۰۲۱ و ۱۰۰۰ هستند فرستادن اصل تعهدنامه الزامی است.

  • همه اپراتورها فرم یکسانی دارند به غیر از اپراتور خط ثابت

ارسال پیامک

وفاداری مشتریان کارگزاری‌ با ارسال پیامک

به علت زیاد بودن مشغله زیاد ممکن است که مشتریان نتوانند در جریان امور مهم مربوط به بورس قرار گیرند و به این شکل از فضای بورس فاصله بگیرند. ارسال پیام از طریق پنل اس ام اس برای کارگزاری های بورس می‌تواند مشتری را در جریان اتفاقات مهم قرار دهد. جدای از این موضوع در صورتی که مشتری برای مدتی از فضای بورس دور مانده باشد و تصمیم به بازگشت داشته باشد با دیدن نام کارگزاری‌ شما روال طی شده را به خاطر خواهد آورد و دوباره به سراغ کارگزاری‌ شما خواهد آمد.

پنل اس ام اس برای کارگزاری های بورس

کارگزاری‌های بورس می‌توانند با مراجعه به یکی از شرکت‌های معتبر در ارائه خدمات پنل اس‌ام‌اس از مزایای خط اختصاصی و خدماتی بهره‌مند شوند. فراز اس‌ام‌اس یکی از این شرکت‌ها است که می‌تواند به خوبی بستر پنل اس ام اس برای کارگزاری های بورس را فراهم کند.

ارسال پیامک انبوه برای کارگزاری های بورس

نیاز به ارسال پیام‌های گروهی در بین کارگزاری‌ها می‌تواند به خوبی توسط شرکت‌های ارائه پنل‌های اس‌ام‌اس بر طرف شود. فراز اس‌ام‌اس یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه ارائه خدمات ارسال پیامک انبوه برای کارگزاری های بورس است که توانایی به اجرا درآوردن چنین خدماتی را دارد و تعرفه ارسال پیامک در سایت فراز اس ام اس بسیار مناسب است.

سخن آخر

برای این‌که بتوانید از خدمات پنل اس ام اس برای کارگزاری های بورس استفاده کنید بهترین راه مراجعه به سایت فراز اس‌ام‌اس یا تماس با کارشناسان این شرکت است. به این ترتیب کارشناسان این شرکت شما را در جریان نحوه انواع درخواست‌ها قرار می‌دهند.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند