بانک آینده؛ برنده جایزه 2020 موسسه جهانی بنکر

کدخبر: 377258

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

هیات داوران موسسه بین المللی بنکر درنشست سالانه خود در لندن ، بانک اینده را بخاطر ارایه خدمات و نو آوری در عرصه خدمات بانکی و همچنین انجام مسئولیتهای اجتماعی از جمله مقابله با کرونا و ایجاد اشتغال ، بعنوان بانک سال ج اا انتخاب کرد.

امسال مراسم برگزیدگان صنعت بانکداری 2020 جهان ،به دلیل شیوع بیماری کرونا به شکل مجازی، با حضور مدیران عامل بانک‌های مهم جهان از قاره‌های آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکا در لندن برگزار شد. از ایران هم بانک آینده به دلیل حرکت موثر و مبتکرانه در ایجاد نقاهتگاه سه هزار تختخوابی در ایران مال جایزه گرفت، موسسه بین المللی بانکر این جایزه را از حدود صد سال پیش یعنی 1926 میلادی به بانکها و موسسات مالی برتر جهان اعطا میکند.

امسال به دلیل شرایط کرونایی ایجاد نقاهتگاه سه هزار تختخوابی  در ایران مال از موسسات تحت پوشش بانک آینده، ابعاد جهانی پیدا کرد و  حدود سی رسانه بین المللی  و اغلب رسانه های ایران آنرا  مبتکرانه  و موثر دانستند و بطور کامل پوشش دادند.

بانک

 موسسه  بنکر، یک موسسه اقتصادی غیر دولتی است،که همه ساله با بررسی عملکرد بانک های مهم جهانی رتبه این بانک ها در نو آوری و انجام خدمات بانکی به مشتریان را تعیین می کند، هیات داوران این موسسه  روز چهار شنبه در نشست سالانه خود با بررسی عملکرد بانک آینده در چگونگی انجام، خدمات بانکی و نو آوری در این عرصه و همچنین انجام مسئولیتهای اجتماعی از جمله اشتغال و مقابله با کرونا در ایران مال، این بانک را بعنوان بانک سال ج اا انتخاب وتندیس جهانی بنکر که شاخص میزان ارایه خدمات عمومی و نو آوری است را به نماینده بانک  آینده اعطا کرد.

یاد آوری می شود  ایران مال بعنوان زیر مجموعه بانک اینده در اوایل سال جاری با ایجاد نقاهتگاه  بیماران کرونایی توانست گام جدی درمهار موج اول کرونا بردارد.همچنین ایجاد یکصد هزار شغل مستقیم و غیر مستقیم  در حوزه ساخت و سازدرایران مال، از دیگر اقدامات این مجموعه تجاری، فرهنگی، ورزشی بوده که مورد توجه موسسه بنکر قرار گرفته است.

این چهارمین بار است که بانک اینده بخاطر انجام خدمات عمومی بانکداری، سرمایه گذاری در امور زیر بنایی و نوآوری در ارائه خدمات بانکی بعنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران انتخاب می شود.  ایران مال بعنوان زیر مجموعه بانک آینده همچنین بار دیگراعلام آمادگی کرده تا در موج سوم کرونا به کمک هموطنان عزیز بشتابد و امکانات خود را در اختیار وزارت بهداشت و درمان قرار دهد که در این زمینه منتظر تصمیم وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی می باشد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما