آموزش سرمایه گذاری در طلا و مسکن با دلفین وست

کدخبر: 403101

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

سرمایه‌گذاری کردن، بهترین کاری است که می‌توان برای حفظ ارزش دارایی‌ها در برابر تورم و همچنین افزایش آن به منظور کسب ثروت استفاده کرد.

قطعاً روش‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری وجود دارد که از جمله بارزترین آن‌ها، سرمایه گذاری در مسکن و سرمایه گذاری در طلا است. این دو روش، هم در سطح جهان و هم در کشورمان، بسیار مورد توجه قرار دارند و جزو بهترین بازارهای سرمایه به حساب می‌آیند. اما سرمایه گذاری در مسکن و سرمایه گذاری در طلا به صورت صحیح، نیازمند داشتن دانش مالی است.

در واقع کسی که قصد سرمایه‌‌گذاری در این دو مورد را دارد، باید بداند در چه زمانی اقدام به خرید و در چه زمانی هم اقدام به فروش کند. خوشبختانه در آموزش سرمایه گذاری با دلفین وست، می‌توانید این دانش کاربردی را فرا بگیرید.

سرمایه گذاری در مسکن چیست و چگونه انجام می‌شود؟

سرمایه گذاری در مسکن، رایج‌ترین روش حفظ دارایی در برابر تورم و خطرات از دست رفتن ارزش پول  است. بازار مسکن ثابت کرده است که می‌تواند هم قدم با رشد هر بازار دیگری حرکت کرده و سرمایه‌ها را چندین برابر کند. همچنین سرمایه گذاری در مسکن را می‌توان یکی از امن‌ترین روش‌های سرمایه‌ای تعیین کرد که در آن ترس و نگرانی از بابت سرقت مال، وجود ندارد.

اما با توجه به روش‌های مختلفی که برای سرمایه گذاری در مسکن وجود دارد، مقدار بازدهی و مدت‌زمان سرمایه‌گذاری در آن هم متفاوت است که از جمله روش‌های مختلف سرمایه گذاری در مسکن، موارد زیر را می‌توان نام برد:

  • ساخت و ساز مسکن (سرمایه‌گذاری میان‌مدت)

  • سرمایه‌ گذاری در رهن و اجاره مسکن (سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلند‌مدت)

  • سرمایه ‌گذاری بر روی خانه‌های قدیمی و کلنگی برای ساخت واحدهای جدید (سرمایه‌گذاری میان‌مدت)

  • خرید و فروش مسکن (سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت)

  • و .....

برای وارد کردن سرمایه‌ به هریک از روش‌های عنوان شده، می‌توانید روی آموزش سرمایه گذاری با دلفین وست حساب کنید که در ادامه، بیشتر به بررسی آن خواهیم پرداخت.

سرمایه گذاری در طلا چیست و چگونه انجام می‌شود؟

سرمایه گذاری در طلا نیز مانند مسکن، در کشورمان بسیار رایج است. افراد پول‌های نقد خود را به طلا، سکه و دیگر صورت‌های این فلز گرانبها تبدیل می‌کنند تا دارایی خود را چندبرابر کنند. البته سرمایه گذاری در طلا، حقیقتاً چنین رشدی را به صورت دوره‌ای تجربه کرده و دل سرمایه‌گذاران خود را شاد می‌کند. در واقع تا امروز، شاهد هیچ اُفت آنچنانی در بازار طلا نبوده‌ایم. بنابراین سرمایه گذاری در طلا نیز روشی است که باید ضمن آموزش، به آن بها داده شود.

ممکن است تصور کنید که به دلیل گران بودن طلا و سکه، سرمایه گذاری در طلا، به سرمایه زیادی نیاز دارد؛ اما نگران نباشید، چراکه برای این مورد هم چاره‌جویی شده است و شما با خرید صندوق‌های سرمایه‌ گذاری در طلا، می‌توانید حتی با چند صد هزار تومان هم سرمایه‌گذاری خود را انجام دهید.

سرمایه گذاری در طلا

سرمایه گذاری در مسکن بهتر است یا طلا؟

مقایسه سرمایه گذاری در طلا و مسکن، به ویژگی‌های هرکدام از این بازارها بستگی دارد. در واقع شما در صورت آشنایی با ویژگی‌های این بازارها، می‌توانید براساس نیاز و انتظاری که دارید، یکی از شیوه‌های سرمایه گذاری در طلا یا مسکن را برگزینید.

برای مثال، اگر نقدشوندگی بالای سرمایه‌تان برای شما اهمیت زیادی دارد، یعنی می‌خواهید که هرگاه به وجه نقد نیاز داشتید، بلافاصله بتوانید دارایی‌تان را فروخته و آن را نقد کنید، نقدشوندگی بازار طلا، بیشتر از مسکن است و شما باید روی سرمایه گذاری در طلا حساب کنید. اما اگر سرمایه‌گذاری شما بلندمدت است و نقدشوندگی برایتان در اولویت قرار ندارد، بازار مسکن برای شما بهتر خواهد بود. این تنها یک مورد از ویژگی‌های این دو بازار سرمایه‌گذاری بود که باید به آن و سایر ویژگی‌ها نیز توجه کامل داشته باشید.

چرا باید در زمینه سرمایه‌گذاری آموزش ببینیم؟

اگرچه بازارهایی چون طلا و مسکن، همیشه سودده هستند، اما کسی که شیوه سرمایه‌گذاری صحیح در این بازارها را بلد نباشد، ممکن است در زمان‌های اصلاحی کوتاه‌مدت، دچار اضطراب شده یا برای فروش طلا و ملک خود تحت فشار قرار بگیرد. وقتی نتوانیم نوسانات یک بازار را پیش‌بینی یا تحلیل کنیم، اکثراً دچار زیان خواهیم شد.

بنابراین داشتن دانش مالی و آگاهی از شیوه سرمایه‌گذاری در هریک از بازارهای مسکن و طلا، برای کسی که سرمایه خود را صرف خرید چنین دارایی‌هایی می‌کند، ضروری است. آن‌گاه در سایه آموزش و آگاهی، هرکسی می‌تواند از سرمایه‌گذاری خود، سود سرشاری را حاصل نماید.

آموزش سرمایه گذاری با دلفین وست

شما می‌توانید در آموزش سرمایه گذاری با دلفین وست، ضمن بررسی تمام موارد مربوط به بازار مسکن و طلا، شیوه صحیح سرمایه‌گذاری در آن‌ها را بیاموزید. درهرحال سرمایه‌گذاری یک علم است و در صورتی که به درستی انجام ‌شود، می‌تواند کوچک‌ترین سرمایه‌ها را نیز به ثروت‌های کلان تبدیل کند.

اگر پس‌انداز یا سرمایه‌ای دارید که می‌خواهید با آن سرمایه‌ گذاری صحیحی انجام دهید، قطعاً آموزش سرمایه گذاری با دلفین وست، بهترین فرصت‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. چراکه کارشناسان دلفین‌ وست، با داشتن تجربه کافی در زمینه سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف مالی، راهنمایی جامعی را به شما ارائه خواهند کرد. دلفین وست، هم در زمینه سرمایه‌گذاری در طلا و هم در زمینه سرمایه‌گذاری در مسکن، دوره‌های آموزشی جامعی را عرضه کرده که شما می‌توانید از آن‌ها بهره بگیرید.

سرمایه گذاری در مسکن

دلفین وست، چه روش‌های سرمایه‌گذاری را آموزش می‌دهد؟

آموزش سرمایه گذاری با دلفین وست، فقط محدود به یک یا دو روش نیست، بلکه در آن می‌توانیم شیوه صحیح سرمایه  ‌گذاری در معروف‌ترین بازارهای مالی جهان را آموزش ببینیم. به‌صورت کلی، آموزش سرمایه گذاری با دلفین وست، شامل گزینه‌های آموزشی زیر است:

  • سرمایه گذاری در طلا

  • سرمایه گذاری در مسکن

  • سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

  • سرمایه گذاری در بورس

  • سرمایه گذاری در فارکس

اگر برای سرمایه ‌گذاری در بازارهای طلا یا مسکن، مصمم هستید، می‌توانید با شرکت در دوره‌های جامع سرمایه‌گذاری در طلا و مسکن دلفین وست، آخرین متد سرمایه ‌گذرای در این بازارها را از کارشناسان خبره آن، دریافت کنید. اگر هم علاوه بر طلا و مسکن، خواستار بررسی سایر بازارهای مالی برای سرمایه ‌گذاری هستید، باز هم دیگر کارشناسان دلفین وست که تجربه کافی برای فعالیت در هر بازار را دارند، کنار شما خواهند بود.

برای آموزش سرمایه گذاری، باید از کجا شروع کنیم؟

اگر می‌خواهید سرمایه خود را در بازارهای مالی موردنظر سرمایه‌ گذاری کنید، به طوری که در مدت‌ زمانی که در نظر دارید، سود مورد انتظارتان را دریافت کنید، کافی است به یک تیم خبره مانند دلفین وست اعتماد کنید تا با هدایت آن مسیر موفقیت در سرمایه گذاری را پله پله طی کنید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما