پنل خدمات اینستاگرام چیست و چه مزایایی دارد؟

کدخبر: ۴۴۵۹۹۲
امروزه شبکه‌های اجتماعی تبدیل به یک فضای محبوب برای کسب درآمد شده و می‌دانیم که برای کسب‌وکارهای سنتی رشد و حضور در این ماراتن رقابتی تا چه حد ممکن است.
پنل خدمات اینستاگرام چیست و چه مزایایی دارد؟

 البته در شرایط حال حاضر دیده‌شدن در این شبکه اجتماعی آن‌قدرها هم آسان نیست. ازاین‌رو عده زیادی برای نمایش محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهند و از طریق آن‌ها کسب درآمد می‌کنند. به روش‌های مختلفی دست می‌زنند. در واقع اینستاگرام به روش‌های غیرمستقیم نیز برای عده زیادی سبب کسب درآمدهای میلیونی شده است.

پنل خدمات اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شیوه‌های فروش فالوور و لایک و انواع مواردم و متغیرهای عددی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. اما این سیستم چگونه کار خواهد کرد؟ اصلاً تضمینی برای استفاده از این روش و تزریق فالوور، لایک، ویو و... وجود دارد. در ادامه به بررسی این مسائل می‌پردازیم.

پنل خدمات اینستاگرام

پنل خدمات اینستاگرام

پنل خدمات اینستاگرام یکی از راهکارهایی است که توسط تیم‌های برنامه‌نویسی و توسعه ربات‌های تحت وب راه‌اندازی می‌شود و با استفاده از آن شما می‌توانید با صرفه‌جویی حداکثری در زمان، کاهش هزینه‌های تبلیغاتی، انجام تبلیغات به شکل مؤثر و هدفمند و کارایی به‌مراتب بهتر و بالاتر از دیگر سرویس‌ها، به رقم فالوور، میزان بازدهی و فروشی که می‌خواهید در تجارت خود برسید.

به‌طورکلی پنل خدمات اینستاگرام مناسب دودسته است. افرادی که می‌خواهند از این راه به کسب درآمد برسند. افرادی که صاحب صفحه و یا صفحات زیادی هستند و ترجیح می‌دهند خودشان عملیات تزریق فالوور و لایک به پیج خود را مدیریت کنند. ازاین‌رو امکان اضافه‌کردن فالوور و خرید فالوور 100 درصد واقعی در این روش‌ها نیز وجود دارد.

نحوه تهیه پنل خدمات اینستاگرام

درصورتی‌که برای صفحه خود نیاز به خرید فالوور 100 درصد واقعی دارید. به چند نکته مهم دقت کنید. اول این که بسیاری از سرویس‌ها صرفاً هزینه بیشتری از شما دریافت می‌کنند و خبری از فالوور واقعی نیست.

شما می‌توانید در پنل مدیریت اختصاصی روی سفارشاتی که نیاز دارید کار کنید. امکان استفاده از این پنل روی مرورگر تلفن همراه هوشمند، رایانه‌های شخصی و هر سیستم دیگری وجود دارد. به این صورت که نخست در پنل فالوور، سرویس و پکیج موردنظر خود به طور مثال: خرید فالوور صددرصد ایرانی و واقعی انتخاب می‌کنید. البته روی پنل‌های اینستاگرامی موارد دیگری چون: خرید لایک پست، ویو استوری، ویو پست، ایمپرشن، کامنت‌های واقعی و... نیز وجود دارد.

پس از آن پیشنهاد بر اساس تعداد و عدد نیز به شما نمایش داده خواهد شد. بهتر است که به‌یک‌باره میزان زیادی فالوور را به صفحه خودتان تزریق نکنید. در این صورت احتمالاً صفحه شما با مشکل مواجه می‌شود. البته این پنل‌ها موارد امنیتی را به شما گزارش می‌دهند. سپس می‌توانید نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

مزایای خرید فالوور 100 درصد واقعی

در واقع همه ما وقتی صفحه‌ای در اینستاگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگری تأسیس می‌کنیم. انتظار داریم که بازدیدکنندگان و دنبال‌کننده‌های ما صددرصد ایرانی و واقعی باشند. یعنی عملکردی داشته و در اصل صفحه شما، تعاملی باشد. نظر بگذارند. تصاویر و پست‌های شما را لایک کرده، روی استوری‌ها نیز همین مسائل رعایت شود.

متأسفانه امروزه بسیار مشاهده می‌شود که فروشگاه‌های زیادی در سراسر اینترنت صرفاً به دلیل سودجویی و عدم حمایت از مشتری ترجیح می‌دهند که فقط فالوورهای فیک بفروشند. البته تکلیف ما با مواردی که فالوور فیک را با شفاف‌سازی به فروش می‌رسانند کاملاً مشخص است. در مقابل عده‌ای از این فروشنده‌ها اذعان دارند که فالوورشان ایرانی و واقعی است. 

درصورتی‌که چنین نیست. در واقع همان فالوورهای تقلبی را در دسترس شما قرار می‌دهند. چه‌بسا که صرفاً ایدی اینستاگرامشان ایرانی و فارسی باشد. این موارد نه‌تنها تأثیری روی صفحه شما نخواهد داشت. بلکه مشتری و کسی که برای اولین‌بار وارد صفحه‌تان می‌شود را نیز نسبت به شما بی‌اعتماد می‌کند.

کسب درآمد از خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی

کسب درآمد با استفاده از پنل خدمات اینستاگرام نیز امروزه یک راهکار روتین برای کسانی است که به دنبال راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی ساده و منبع درآمدی آنلاین هستند. می‌دانیم که این روزها عده زیادی با استفاده از یک سری تکنیک‌ها و فراگیری علوم رایانه، به درآمدهای هنگفتی در این فضا می‌رسند. در چنین شرایطی پیشنهاد ما به شما تهیه پنل خدمات اینستاگرام و فروش فالوور 100 در صد ایرانی است. سیستمی که شما تهیه می‌کنید. امکان انتخاب انواع پکیج‌ها به مشتری را می‌دهد.

در نهایت و با یک ثبت‌نام بسیار ساده و ورود به‌حساب کاربری، اتفاقی که رخ می‌دهد. این است که سفارشات به‌صورت آنلاین در لیست انجام قرار گرفته، کاملاً رباتیک انجام و در نهایت پیغام اتمام سفارش به مشتری نمایش داده می‌شود. یعنی وقتی از پنل خدمات اینستاگرام استفاده می‌کنید لازم نیست که کار خاصی انجام دهید.

کاربر صرفاً ایدی اینستاگرام، صفحه و یا استوری و پست موردنظر را وارد می‌کند. در این صورت در مدت‌زمان مشخصی فالوورها به صفحه شما اضافه شده. این روش کاملاً مطابق استانداردها و قوانین حریم خصوصی و خط‌مشی اینستاگرام انجام خواهد شد. تا خدایی نکرده صفحه شما توسط اینستاگرام مجرم و نامعتبر و اسپم شناخته نشود.

فالوور فیک را واقعی ایرانی؟

ممکن است خرید فالوورهای فیک هزینه به‌مراتب کمتری نسبت به دیگر روش‌های افزایش فالوور داشته باشد. اما در نهایت به نظر شما هیچ بازخورد، سود و منفعتی از آن‌ها دریافت خواهید کرد؟ نخست این که هیچ خبری از انجام واکنش و همین‌طور لایک، ویو و دیدن استوری‌ها نیست.

 این به‌خودی‌خود یک عیب بزرگ و مهم است. در مقابل وقتی کاربری که ماهیت ایرانی و واقعی دارد. وارد صفحه شما می‌شود. متأسفانه در کسری از ثانیه متوجه این مسئله خواهد شد که فالوورهای صفحه شما واقعی نیست. چون به طور مثال شما با 50 هزار نفر فالوور، تنها 20 لایک و یا 50 ویو برای ویدئوهای خود دارید.

این باعث می‌شود که کاربر نسبت به شما اعتماد خود را از دست دهد و در نتیجه بهتر است که صرفاً خرید فالوورهای فیک برای صفحه‌های تازه‌تأسیس را کاملاً فراموش کنید.

مرکز خرید لایک و فالوور اینستاگرام

بسیاری پنل‌های اینستاگرام را مرکز خرید می‌شناسند. در واقع شما می‌توانید با استفاده از یک صفحه به مشتری فالوور، لایک، ویو، ایمپرشن و... می‌فروشید. کاملاً این پروسه به‌صورت آنلاین، بدون دخالت و کنترل شما انجام خواهد شد. این صفحه‌ها زمان زیادی برای راه‌اندازی نیاز ندارند. 

از طرفی استفاده از پنل خدمات اینستاگرام توسط هر شخصی ممکن است و نیاز به تخصص خاصی نخواهد داشت. از یک‌سوی دیگر افرادی که به دنبال چنین قابلیتی هستند. مسئله کسب درآمد برایشان بسیار مهم است. شما در این روش نخست هزینه را دریافت می‌کنید و سپس نسبت به تزریق فالوور اقدام می‌کنید. عملاً کار خاصی انجام نمی‌دهید و این موضوع برای شما زحمتی ندارد.

بهترین پنل بالابردن فالوور کدام است؟

احتمالاً این سال برای شما ایجاد می‌شود که بهترین پنل خرید فالوور ایرانی، چه مزایایی خواهد داشت و ما باید کدام مورد را انتخاب کنیم؟ توجه کنید این پنل را از مرکزی تهیه کنید که پشتیبانی‌های لازم را در هنگام بروز مشکل انجام می‌دهد. از یک‌سوی دیگر خرید فالوورهای غیرواقعی و تقلبی به‌هیچ‌عنوان چیزی نیست که مشتریان امروزه به دنبال آن هستند. پس وقت و هزینه خود را صرف چنین پنل‌هایی نکنید. بهتر است به دنبال یک پنل اینستاگرام با فالوور صددرصد واقعی و ایرانی باشید.

روش‌های کلی ساخت پنل استفاده از مزرعه ربات، جریان‌ها و پنل‌هایی با سیگنال واقعی و غیرواقعی می‌باشد. امروزه روش‌های غیرواقعی چون مزرعه ربات منسوخ شده‌اند. چون صرفاً حجم زیادی از فالوور و لایک و یا ویوی خارجی، رباتیک و اسپم را وارد صفحه مشتری می‌کنند.

در مقابل روش‌هایی که دارای سیگنال واقعی هستند. به‌مراتب مشتریان بیشتری جذب می‌کنند. این روش در واقع فالوورهایی را به صفحه تزریق می‌کند که با استفاده از آن‌ها مشتری می‌تواند لایک، ویو و حتی مواردی چون کامنت دریافت کند.

راه حل جایگزین خرید فالوور 100 درصد واقعی

اگر جز آن دسته از افراد هستید که تمایل به خرید فالوور واقعی ندارید میتوانید از راه جایگزین یعنی تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید.

شما میتوانید با مراجعه به سایت تبلیغات در اینستاگرام تبلیغچه را با بهترین و کم ترین هزینه انجام دهید و فالوور کاملا واقعی هدفمند جذب بکنید تا هم تعداد فالوور خورد را خیلی بالا ببرید و هم فروش بالایی را تجربه بکنید.

مزایایی تبلیغات در اینستاگرام

icon-1

جذب مخاطب هدفمند : در زمان خرید فالوور 100 درصد واقعی شما نمیتوانید تعیین کنید که مخاطب شما از چه قشر و دسته ای باشد ممکن است تمام فالوور های خریداری شده مشتری های شما نباشند و هیچ خریدی انجام ندهند ولی در تبلیغات اینستاگرام فقط فالوور های هدف شما جذب میشوند که اقدام به خرید نیز میکنند

ریزش کم : زمان خرید فالوور واقعی به علت اینکه ممکن است به پیج شما علاقه ای نداشته باشند شما را انفالو بکنند ولی فالوور های جذب شده از طریق تبلیغات در اینستاگرام به علت اینکه به موضوع پیج شما علاقه دارند اگر محتوای خوب تولید کنید به هیچ عنوان ریزش نخواهید داشت

افزایش اعتبار پیج شما : چناچه شما در پیج یک اینفلوئنسر یا سلبریتی خوب تبلیغ بکنید اعتبار شما نزد مخاطبین شما به شدت بالا خواهد رفت و به شما بیشتر اعتماد خواهند کرد.

تجربه فروش بسیار بالا : اگر تبلیغات اینستاگرامی شما اصولی انجام شود به راحتی فروش شما در یک روز چند برابر میشود و میتوانید درآمد یک هفته خود را در یک روز کسب بکنید.

اگر قصد تبلیغات در اینستاگرام را دارید میتوانید به سایت tablighche مراجعه کنید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید