رفع بلاک اینستاگرام با استفاده از 4 روش تضمینی + دلایل بلاک شدن در اینستاگرام

کدخبر: 491493

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

ممکن است شما به عنوان کاربر اینستاگرام، هر از گاهی نیاز به روش های رفع بلاک اینستاگرام داشته باشید.

لذا لازم است بدانید که راه و روش هایی هم برای رهایی از بلاک در اینستاگرام وجود دارد. در اینستاگرام ممکن است بنا بر دلایلی هر از گاهی پیج شما مسدود شود. اما لازم است بدانید که این محدودیت به صورت موقت است.

 با چند کلیک ساده دوباره می توانید پیج خود را به حالت عادی خود برگردانید. خیلی از کاربران وقتی با محدودیت های موقت در پیج خود رو به رو می شوند، سریعا نگرانی به سراغ آن ها می آید. حال اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه شده اید و نیاز به رفع بلاک اینستاگرام دارید، در ادامه همراه ما باشید.

وضعیت بلاک اینستاگرام چیست؟

بهتر است قبل از این که نگاهی را به راه های رفع بلاک اینستاگرام داشته باشیم، ابتدا بدانیم که وضعیت پیج های بلاک شده چگونه است؟ اولین موردی که مطرح است، فعالیت طبق قوانین اینستاگرام می باشد؛ طبیعتا اگر در اینستاگرام خارج از چارچوب ها و قوانین فعالیت داشته باشید، به مشکل بر خواهید خورد. الگوریتم اینستاگرام به طور خیلی دقیق و واضح، فعالیت کاربران را تحت نظر دارد.

امروزه اینستاگرام کاربرانی را که اقدام به اسپم می کنند، برای مدت موقتی بلاک می کند. این بلاک می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به طور مثال کاربر برای مدت موقتی دیگر نمی تواند کامنت بگذارد. اگر در اینستاگرام شما هم با پیغام Action Blacked رو به رو شده اید، متاسفانه باید بگوییم که پیج شما بلاک شده است. الگوریتم اینستاگرام کاربرانی را که اسپم می کنند، ربات تشخیص می دهد.

 این بسیار طبیعی می باشد؛ زیرا امروزه الگوریتم اینستاگرام بسیار بر روی فعالیت ربات ها حساس می باشد. اینستاگرام اصرار بر این موضوع دارد که فعالیت در برنامه باید توسط کاربران واقعی صورت بگیرد. در ادامه به رفع بلاک اینستاگرام می پردازیم.

رفع بلاک اینستاگرام

دلایل بلاک شدن در اینستاگرام

یکی از مواردی که به شما در رفع بلاک اینستاگرام کمک بسیار زیادی می کند، اطلاع از دلیل بلاک شدن است؛ در واقع اگر شما بدانید که برای چه مشکلی بلاک شده اید، می توانید از روش رفع بلاک همان مورد نیز استفاده کنید. لذا در ادامه می خواهیم به چند دلیل رایج در این موضوع بپردازیم.

خرید کامنت اینستاگرام و اهمیت آن

همیشه افزایش نرخ تعامل در اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است؛ حال به جای این که از اسپم های بی خود برای این کار استفاده کنید و با بلاک رو به رو شوید، سعی کنید با خرید کامنت اینستاگرام بتوانید تا این نرخ را به شکلی بهینه رشد دهید. این گونه هم شاهد نرخ تعامل و هم شاهد حضور پست های خود در صفحه اکسپلور خواهید بود. دقت داشته باشید که خرید کامنت اینستاگرام هیچ خطری را در ارتباط با بلاک شدن برای پیج شما نخواهد داشت.

انتشار محتوای تکراری

یکی از اصول اصلی موفقیت در اینستاگرام، انتشار محتوا می باشد؛ اما این محتوا نباید به صورت تکراری منتشر شود. مهم نیست که محتوای خود را در چه قالبی منتشر می کنید؛ مهم این است که محتوا تکراری نباشد. اینستاگرام انتشار پست های زیاد را پشت سر یکدیگر، اسپم می داند. همین مورد باعث بلاک شدن شما در اینستاگرام می شود و باید سراغ رفع بلاک اینستاگرام بروید.

سعی کنید پست های خود را زمان بندی کنید. زمان بندی شما باید به گونه ای باشد که بین انتشار هر پست فاصله ای وجود داشته باشد. هنوز به طور رسمی از سوی اینستاگرام این مدت فاصله تعیین نشده است. ولی شما سعی کنید به طور کلی بعد از انتشار یک پست، تا یک الی دو ساعت آینده محتوایی را منتشر نکنید.

لایک بیش از حد

دانستیم که اینستاگرام فعالیت برخی از کاربران را اسپم تشخیص می دهد و آن ها را بلاک می کند؟ اما چه فعالیتی بیشتر اسپم تشخیص داده می شود؟ لایک کردن پست های دیگران بسیار خوب است؛ حتی در بعضی مواقع راهی عالی برای برقراری تعامل می باشد؛ ولی دقت داشته باشید که این کار نباید بیش از حد اتفاق بیفتد.

اینستاگرام لایک کردن پیش از حد را اسپم می داند. در واقع اگر بیش از حد در اینستاگرام پست ها را لایک کنید، اینستاگرام شما را ربات تشخیص می دهد. دقت داشته باشید که بعضی اوقات این نوع بلاک شدن می تواند دائمی باشد و دیگر رفع بلاک اینستاگرام کمکی به شما نخواهد کرد. به طور معمول سعی کنید در هر ساعت نهایتا 30 پست را لایک کنید.

رعایت نکردن قوانین کپی رایت

سعی کنید همیشه محتوای درون پیج خود را خودتان تولید کنید. به این معنا که محتوا از آن خودتان باشد و از پیج دیگری کپی نشده باشد. در بعضی اوقات دیده می شود که محتوای یک پیج در پیج دیگری کپی می شود. این کار به طور کلی غیر اخلاقی می باشد؛ ولی با رعایت یک سری قوانین می توان مشکل کپی رایت را هم حل کرد تا نیازمند رفع بلاک اینستاگرام نشوید.

به طور مثال فرض کنید محتوای یک پست پیج دیگر را در پیج خود منتشر می کنید. در این جور مواقع، سعی کنید حتما از پیج اصلی که صاحب محتوا می باشد، در زیر آن پست یاد کنید. در غیر این صورت صاحب اصلی محتوا به دلیل کپی برداری شما، می توانید شما را بلاک کند. اینستاگرام سپس مشکل را بررسی می کند و برای مدتی شما را بلاک می کند.

خرید کامنت اینستاگرام

استفاده از یک آدرس IP ثابت

اینستاگرام در هر لحظه ورود شما به برنامه، آدرس IP شما را چک می کند. چنانچه این آدرس IP برای بار ها تغییر کند، اینستاگرام اقدام به بلاک پیج شما می کند و نیاز به رفع بلاک اینستاگرام پیدا می کنید. در این جور مواقع حتی استفاده از راه های خارج شدن از بلاک اینستاگرام هم سخت کار ساز هستند.

در واقع اینستاگرام در این جور مواقع، به دلیل افزایش امنیت پیج را بلاک می کند. زیرا اینستاگرام به دلیل تغییر آدرس IP، فرد وارد شده را یک هکر تشخیص می دهد. به همین دلیل با بلاک کردن پیج شما جلوی ورود فرد را می گیرد. پس توجه داشته باشید که از آدرس IP ثابتی برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید.

رفع بلاک در اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؟

با این که بلاک شدن در اینستاگرام می تواند واقعا برای مدتی پیج و کاربر را به مشکل بیندازد، اما باید بدانید که راه روش هایی برای خارج شدن از این وضعیت وجود دارد. این که شما از چه راهی برای خارج شدن از بلاک استفاده کنید، بستگی به این دارد که به چه دلیلی بلاک شده باشید. در ادامه به تعدادی ترفند برای رفع بلاک اینستاگرام می پردازیم.

ارائه درخواست بازبینی پیج

همان طور که گفتیم، در اکثر مواقعی که پیج شما در اینستاگرام بلاک می شود، به این دلیل است که اینستاگرام شما را ربات تشخیص می دهد؛ حال اولین راه رفع بلاک اینستاگرام برای کسانی است که با این مشکل رو به رو شده اند. بعد ورود به اینستاگرام اگر بلاک شده باشید، پیغامی با عنوان Action Blacked دریافت می کنید. در زیر این پیغام دو گزینه با عنوان ها tell us و lgnore وجود دارد.

شما با کلیک بر روی گزینه tell us به اینستاگرام درخواست این را می دهید که دوباره اقدام به بازبینی پیج شما کند. در واقع شما با کلیک بر روی این گزینه اعلام می کنید که ربات نیستید. همچنین اینستاگرام هم متوجه این موضوع می شود.

ایجاد وقفه در فعالیت

سعی کنید برای مدتی در پیجی که به مشکل بلاک خورده فعالیت نداشته باشید؛ این یکی دیگر از راه های رفع بلاک اینستاگرام است. این راه بیشتر برای کسانی پیشنهاد می شود، که به دلیل لایک، کامنت و فالو بیش از حد بلاک شده اند. زیرا برای این دسته از افراد بهترین راه همین راه است. به این افراد پیشنهاد می شود تا 24 الی 48 ساعت بعد از بلاک شدن، اصلا اقدام به فعالیت نکنند.

استفاده از اینترنت گوشی

یکی از دلایلی که پیج ها با مشکل بلاک در اینستاگرام رو به رو می شوند، تغییر مداوم آدرس ip است. به همین منظور روش دیگر برای رفع بلاک اینستاگرام این است که برای مدتی تنها از اینترنت گوشی خود استفاده کنید. این گونه همیشه یک آدرس در پیج شما هنگام ورود ثبت خواهد شد و اینستاگرام، ورود غیر مشخص به پیج تشخیص نخواهد داد.

دلایل بلاک شدن در اینستاگرام

به پشتیبانی اینستاگرام گزارش دهید

در این بخش می خواهیم یکی از راه های عالی و کاربردی رفع بلاک اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. خوشبختانه بعد از بلاک شدن در اینستاگرام، شما امکان ارسال گزارش به پشتیبانی را دارید. برای این کار مراحل زیر را طی کنید.

  • در مرحله اول به بخش تنطیمات بروید و بر روی گزینه Help کلیک کنید.

  • در صفحه بعد در بین گزینه هایی که مشاهده می کنید بر روی گزینه Report a Problem کلیک کنید.

  • مجدد در بین گزینه های نمایش داده شده بر روی گزینه Report a Problem کلیک کنید.

  • حال در مرحله آخر گزارش خود را بنویسید و بر روی گزینه Submit کلیک کنید.

 

تیتر یک
  • افت ۱.۵ درصدی ارزش بازار رمزارزها

    اقتصادنیوز : نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال محدود شده و بیت کوین در حدود قیمت ۳۰ هزار دلار معامله می شود. اتریوم هم…

از دست ندهید
فلای تودی