این نکات را حتماً با وکیل مهاجرت به استرالیا در میان گذارید!

کدخبر: ۵۷۳۵۹۵
کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند؛ باید بدانند که این کار مراحل خاص خود را دارد و اگر دانش کافی در این زمینه نداشته باشند؛ قطعاً با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. بهترین و آسان‌ترین راهی که مهاجرت به استرالیا را آسان می‌کند؛ استخدام یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه است.
این نکات را حتماً با وکیل مهاجرت به استرالیا در میان گذارید!

وکلای مهاجرتی، دانش و مهارت لازم را برای اخذ ویزا دارند. تجربه بالای  این افراد باعث می‌شود که فرایند اخذ ویزا سریع‌تر صورت بگیرد. متقاضیانی که این راه را انتخاب می‌کنند؛ باید اطلاعات کاملی درباره استخدام وکیل مهاجرتی داشته باشند تا بهترین و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنند.

در این مطلب به طور کامل وظایف و نقش وکیل مهاجرت به استرالیا را مورد بررسی قرار داده و به شما خواهیم گفت که باید چه نکاتی را با وکیل خود در میان بگذارید.

ضرورت استخدام وکیل مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا، هیچ الزامی به داشتن وکیل نیست و تصمیم به گرفتنِ وکیل مهاجرتی با خودتان است. با داشتنِ وکیل مهاجرت، شانس اخذِ ویزا را برای خود بالا می‌برید و ریزه‌کاری‌های پروسه را باتوجه‌به قوانینِ سخت استرالیا می‌فهمید.

افرادی که دانش کافی در امور مهاجرت و اخذ ویزای استرالیا دارند؛ می‌توانند شخصاً تمامی کارها را بر عهده بگیرند. اما اگر دانش خاصی در این زمینه نداشته باشند؛ به‌احتمال بسیار زیاد ویزای آنها ریجکت شده و در مهاجرت به استرالیا ناکام خواهند ماند. پس برای اینکه به‌راحتی و بدون دردسر ویزای استرالیا را اخذ کنید؛ بهتر است که از وکلای باتجربه و حرفه‌ای کمک بگیرید.

مهم‌ترین وظایف وکیل مهاجرت به استرالیا

به‌طورکلی وکیل مهاجرت به استرالیا (https://parsicanada.com/australia-migration-lawyer) یک سری وظایف اصلی و مهم را بر عهده دارد که از جمله مهم‌ترین آنها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • پیشنهاد بهترین و مناسب‌ترین روش مهاجرتی بر اساس شرایط متقاضی

  • در صورت وجود نقص در پرونده، آن را به متقاضی اطلاع می‌دهد.

  • نکات مهم در افزایش امتیازات را به متقاضی اعلام می‌کند تا شانس اخذ ویزای آن بالاتر برود.

  • مدارک را کامل کرده و با کمترین ریسک پرونده را به استرالیا می‌فرستد.

  • در امر ترجمه مدارک، گرفتن مدرک زبان انگلیسی و تقویت رزومه به متقاضی کمک می‌کند.

  • رزرو هتل و بلیت هواپیما را انجام می‌دهد.

  • مشکلات و سردرگمی‌های بعد از رسیدن به استرالیا را حل می‌کند.

وکیل خود را در ایران استخدام کنیم یا در استرالیا؟

یکی دیگر از سؤالات بسیار مهمی که متقاضیان مهاجرت به استرالیا با آن مواجه می‌شوند این است که وکیل خود را در ایران استخدام کنیم یا استرالیا؟ در جواب این افراد می‌توان گفت که  انتخابِ وکیل مهاجرت به استرالیا در ایران یا خودِ استرالیا هم با خودتان است؛ هرچند با‌توجه‌به دسترسی بهتر و قابلیت پیگیری ساده‌تر، پیشنهادِ ما وکلای حاضر در ایران است. البته وکلای مدنظر شما باید وکیل مارا باشند و دانش و تخصص لازم را هم بدانند.

چه نکاتی را باید با وکیل خود در میان گذاشت؟

در هنگام ملاقات با وکیل مهاجرت به استرالیا، باید نکات مهمی را با ایشان در میان بگذارید. این نکات مهم و حیاتی شامل موارد زیر است.

دادن سابقه و رزومه کاری خود در نهایت صداقت

دادن سابقه و رزومه کاری خود در نهایت صداقت

همان‌طور که گفتیم؛ یکی از وظایف مهم وکیل مهاجرتی این است که بهترین روش مهاجرت را بر اساس شرایط متقاضی پیشنهاد دهد. اما اگر متقاضی صداقت کاملی با وکیل خود نداشته باشد؛ این کار با مشکل مواجه می‌شود.

در هنگام مراجعه به وکیل مهاجرتی استرالیا، حتماً درباره سابقه کاری و رزومه فعالیت شما سؤال خواهد کرد. ازآنجایی‌که وکیل مهاجرتی از این اطلاعات برای اخذ ویزا استفاده می‌کند؛ پس باید تمامی اطلاعات مربوط به رزومه کاری خود را به طور صحیح و در نهایت صداقت در اختیار ایشان قرار دهید.

وضعیت خانواده خود را شرح دهید

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که باید با وکیل مهاجرتی در میان بگذارید؛ وضعیت خانواده و تعداد افرادی است که با خود به استرالیا می‌برید. همان‌طور که می‌دانید؛ هزینه افراد خانواده و کارهای اخذ ویزای آنها یک مسئله جداگانه است. وکیل مهاجرتی باید ابتدا وضعیت افراد خانواده شما را بداند تا به بهترین شکل و بدون هیچ مشکلی اخذ ویزا را برای آنها انجام دهد.

شرایط مالی خود را بیان کنید

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که وکیل مهاجرتی به استرالیا بر اساس آن، بهترین روش مهاجرت را پیشنهاد می‌دهد؛ وضعیت مالی شما است. همان‌طور که می‌دانید؛ برای مهاجرت به استرالیا روش‌های مختلفی وجود دارد. برای اینکه وکیل مهاجرتی بتواند بهترین روش را برایتان انتخاب کند؛ باید اطلاعات دقیقی درباره توان مالی شما داشته باشد. پس باید میزان درآمد و سرمایه خود را با وکیل خود در میان بگذارید.

سابقه تحصیلی و مهارت زبان انگلیسی خود را بیان کنید

سابقه تحصیلی و ریزنمرات به همراه سطح مهارت زبان انگلیسی، از جمله موارد بسیار مهمی هستند که وکیل مهاجرتی باید اطلاعات دقیقی درباره آنها داشته باشد. لازم است بدانید که در صورت پایین‌بودن سطح زبان انگلیسی یا رزومه فعالیتی، وکیل مهاجرت به استرالیا می‌تواند به شما کمک کند که آنها را ارتقا دهید.

پس باید تمامی این موارد را به طور کامل و در نهایت صداقت با وکیل خود در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ مشکلی کارهای مهاجرت به استرالیا را درست کند.

بهترین وکیل مهاجرتی را از کجا استخدام کنیم؟

بهترین و مطمئن‌ترین راه برای استخدام وکیل مهاجرتی، مراجعه به مؤسسه پارسی کانادا است. این مؤسسه یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مؤسسه‌های مهاجرتی است که بیش از 200 مشاور مهاجرتی  در کنار وکلای  باتجربه و حرفه‌ای را دور هم جمع کرده تا به بهترین شکل ممکن پرونده‌های مهاجرتی افراد را به سرانجام برسانند.

تمامی وکلای این مؤسسه در کار خود حرفه‌ای بوده و صفر تا صد اخذ ویزای استرالیا و مهاجرت افراد را بر عهده می‌گیرند. پس اگر قصد استخدام بهترین وکیل مهاجرتی را دارید؛ به مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا مراجعه کنید.

سخن نهایی

برای اینکه مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای این کشور را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ حتماً باید یک وکیل حرفه‌ای و کاربلد استخدام کنید. در این مطلب به طور کامل وظایف و نقش وکیل مهاجرت به استرالیا را مورد بررسی قرار دادیم و به شما گفتیم که چه نکاتی را با وکیل خود در میان بگذارید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

تیتر یک
کارگزاری مفید