بلمبارد چیست؟

کدخبر: ۶۳۶۵۲۶
بلمبارد نامی است که از ترکیب دو کلمه "ب" و "لمبارد" به وجود آمده است. ، "ب" مخفف بیت ‌کوین و "لمبارد" در زبان روسی به معنای Pawnbroker یا "pan shop" در زبان انگلیسی است، در اصطلاح فارسی، این مفهوم به عنوان "سمساری" یا "مغازه گروبرداری" شناخته می‌شود.
بلمبارد چیست؟

رپرتاژ آگهی: در این نوع از فعالیت‌ها، افراد می‌توانند کالا یا اجناس با هر نوع دارایی خود را به عنوان ضمانت به امانت بدهند و به جای آن پول نقد دریافت کنند که به صورت وام مدت‌دار ارائه می‌شود. سپس در زمان تعیین شده، می‌توانند پول وام را پس بدهند و کالا یا دارایی خود را بازپس بگیرند.

بلمبارد به عنوان یک پلتفرم وام‌دهی با استفاده از ارزهای دیجیتال عمل می‌کند. این پلتفرم به تریدرها امکان می‌دهد تا با استفاده از ارزهایی که در اختیار دارند، تا ۹۰٪ ارزش آن‌ها را به شکل وام تتری دریافت کنند و از آن برای ترید کردن استفاده کنند.

این روش برای زمانی مناسب است که فرد اعتقاد دارد قیمت کوین یا توکن خود در آینده افزایش خواهد یافت. او می‌تواند تا ۹۰٪ ارزش کوین خود را به‌عنوان وام بگیرد و همچنان آن را در اختیار داشته باشد. در صورتی که قیمت کوین افزایش یابد، او می‌تواند وام را تسویه کرده و کوین خود را بدون محدودیت ازدست دادن آن آزاد کند. در صورتی که موقع باز پرداخت شخص وام گیرنده نقدینگی برای پرداخت وام نداشته باشد، می‌تواند مقدار لازم از کوین‌های ضمانتی را در صرافی بایننس بفروشد و بدهی خود را تسویه کند.

یکی از ویژگی‌های بلامبارد، شناور بودن نرخ معاملات است. این به این معناست که بلامبارد فردی که می‌خواهد وام بگیرد را با یکی از تامین‌کندگان وام متصل می‌کند و این دو طرف می‌توانند نرخ دلخواه خود را تعیین کرده و یا از کمترین نرخ موجود استفاده کنند. بعد از توافق بر سر نرخ بهره، بلامبارد به مدت ۹۰ روز وام تتری را ارائه می‌دهد و به عنوان کمیسیون ۰.۵٪ از وام‌گیرنده کارمزد دریافت می‌کند.

امکان پرداخت وام زودتر از موعد هم وجود دارد. افراد می‌توانند وام خود را در هر زمانی که تمایل دارند تسویه کنند و تنها سود ساعتی که از وام استفاده کرده‌اند را پرداخت کنند.

یکی از کاربردهای دیگر وام‌های بلمبارد، جایگزینی آنها با تریدهای فیوچرز است. به عنوان مثال، با استفاده از سرمایه ۱۰۰۰ تتر، می‌توانید از صرافی بیت‌کوین خریداری کنید و با قرار دادن آن به عنوان ضمانت، وام ۹۰۰ تتری دریافت کنید. با این پول، دوباره بیت‌کوین می‌خرید و در بلمبارد، با قرار دادن آن به عنوان ضمانت، ۸۱۰ تتری دیگر دریافت می‌کنید.

این فرآیند را تکرار کرده و می‌توانید مقدار زیادی بیت‌کوین خریداری کرده و از سود افزایش نرخ آن بهره‌مند شوید. در این حالت، ۵٪ استاپ‌لاست خواهید داشت و از آن بالاتر متضرر نمی‌شوید. همچنین، برای جلوگیری از ورشکستگی، زمانی که نسبت وام به ضمانت به ۹۵٪ برسد، بلمبارد به شما اطلاع میدهد و در صورتی که شما تمایل داشته باشید ضمانت شما را در بایننس می‌فروشد.

بلمبارد یک پلتفرم معتبر وام‌دهی با استفاده از ارزهای دیجیتال است که به تریدرها این امکان را می‌دهد که با استفاده از ارزهایی که در اختیار دارند، وام بگیرند و از آن برای ترید کردن استفاده کنند. این روش از جذابیت‌های بسیاری برخوردار است که می‌تواند برای تریدرها و سرمایه‌گذاران مفید باشد.

یکی از مزایای اصلی استفاده از وام‌های کریپتو در بلمبارد، امکان افزایش قدرت خرید و ترید است. با دریافت وام از بلامبارد، تریدرها می‌توانند بیشترین استفاده را از سرمایه خود برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنند، بدون اینکه نیاز به فروش ارز‌های خود داشته باشند و امکان بهره‌مندی از فرصت‌های تریدی بهتری را فراهم می‌کند.

با استفاده از وام‌های کریپتو، تریدرها می‌توانند در بازارهای مختلف به راحتی معامله کنند و از فرصت‌هایی که در آنجا ایجاد می‌شود، بهره‌مند شوند. همچنین، این امکان را فراهم می‌کند که در مقابل افت و نزولات قیمت‌ها، سرمایه‌گذاران دارای امکانات کافی برای حفظ وضعیت خود باشند و از این فرصت‌ها بهره ببرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت بلمبارد مراجعه نمایید

Blombard.com

همچنین جهت اموزش استفاده و گفتگو میتوانید در گروه تلگرامی کمیونیتی بلمبارد عضو شوید

https://t.me/blombard_talk

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید