اهمیت توسعه صادرات مصالح ساختمانی در اقتصاد ملی

کدخبر: ۶۵۲۴۹۹
صادرات غیرنفتی، نقش و جایگاه معناداری در پیوند اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشورها دارد چرا که صادرات بخش مهمی از اقتصاد هر کشور را تشکیل می‌دهد. شرایط اقتصادی کشور ایران نیز به گونه‌ای است که صادرات ابزاری کارامد در راه توسعه اقتصاد است.
اهمیت توسعه صادرات مصالح ساختمانی در اقتصاد ملی

رپرتاژ آگهی: شرکت کی پلاس پارس بزرگترین تولیدکننده ملزومات سیستم‌های ساخت و ساز خشک و متعلقات آن نظیر صفحات روکش‌دار گچی، انواع گچ های ساختمانی و... ، در سال های متوالی دو دهه اخیر (سال های 1381، 1382، 1384، 1390، 1392، 1395، 1400 و 1402) به عنوان صادرکننده نمونه سال (در عرصه صادرات غیر نفتی) برگزیده شد.

گفتنی است جهت افزایش سهم بازار و گسترش دامنه فعالیت‌های خود و توسعه صادرات محصولات داخلی در عرصه بین الملل، این شرکت محصولات خود را به کشورهای مختلفی صادر می کند. جلسه ای در خرداد ماه سال 1403 جهت بررسی نیازهای بازار ساخت و ساز و ارتقای کیفیت خدمات در کشور عراق، با حضور13 نفر از نمایندگان فروش شهرهای شمالی و جنوبی کشور عراق و مدیرعامل کی پلاس برگزار گردید و همینطور به منظور آشنایی عمیق‌تر با فرآیند تولید و کیفیت محصولات، مشاهده ظرفیت تولید، نحوه کنترل کیفیت محصولات، فرآیند لجستیک و ... بازدیدی توسط نمایندگان فروش کشور عراق از مجموعه شرکت های کی پلاس (کارخانه های کی پلاس پارس، ایران گچ و کانیار گچ نوین) صورت گرفت. همچنین جهت آشنایی آن ها با نحوه اجرای صحیح و امکان بازاریابی موثرتر محصول گچ پلیمری در کشور عراق، اجرای این محصول در کارخانه کانیارگچ نوین صورت گرفت.

بازدید نمایندگان فروش کشور عراق از کارخانه و دفتر کی پلاس

برج بهشت نیاتوس، لوکس ترین پروژه مسکونی واقع در شهر تهران

بازدید نمایندگان فروش کشور عراق از پروژه نیاتوس فرصتی بود تا به صورت عملی با نحوه صحیح اجرای ساختارها و محصولات کی پلاس آشنا شوند.

بازدید نمایندگان فروش کشور عراق از پروژه نیاتوس

پروژه بزرگ برج بهشت نیاتوس، یکی از بزرگترین و لوکس ترین پروژه ها از لحاظ کیفیت و رعایت استانداردهای ساخت و ساز شناخته می‌شود. این پروژه در زمینی به مساحت ۶۱۰۰ متر مربع و با زیر بنای کل ۷۰۰۰۰ متر مربع در منطقه الهیه (تهران) توسط مهندسین صحیح النسب در حال احداث می باشد و در آن از تمامی محصولات و ساختارهای کی پلاس مانند ساختار دیوار، سقف کاذب، گچ پلیمری، چسب کاشی، اسکیم لایت، عایق آبی و ... استفاده شده است.

کارخانه کی پلاس پارس

شرکت کی‌پلاس پارس با ظرفیت تولید بیش از ۳۹ میلیون مترمربع انواع صفحات روکش‌دار گچی در سال، به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیستم‌های ساخت و ساز خشک در ایران شناخته می‌شود. با توجه به تحولات صورت گرفته در عرصه ساخت و ساز کشور، این شرکت با ارائه محصولات باکیفیت و خدمات پس از فروش در تلاش است تا رضایت مشتریان در بازار خارجی را نیز به دست آورد و نقشی موثر در توسعه صادرات کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

همچنین جهت پاسخگویی به نیازهای بازار داخل و خارج کشور، در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی کارخانه کی پلاس در شهر شیراز خواهیم بود. این کارخانه با بهره گیری از بهترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا باعث افزایش تولید محصولات تا دو برابر خواهد شد.

با توجه به اهمیت وجود یک مرجع رسمی و معتبر برای مشتریان خارجی، وب سایت کی پلاس در پنج زبان فارسی، انگلیسی، استانبولی، عربی روسی قابل دسترسی است.

آدرس وب سایت: https://kplus.ir

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی