آیا پلتفرم آنلاین خرید و فروش طلای میلی قابل اعتماد است؟

کدخبر: ۶۵۲۷۶۹
در این مطلب به بررسی اعتماد و اعتبار پلتفرم آنلاین میلی برای خرید و فروش طلای آب شده می‌پردازیم. با مزایا و ویژگی‌های میلی آشنا می‌شوید و می‌توانید با خیالی آسوده در این بستر معاملات خود را انجام دهید.
آیا پلتفرم آنلاین خرید و فروش طلای میلی قابل اعتماد است؟

رپرتاژ آگهی: خرید طلای آب شده از پلتفرم‌های آنلاین راهی سریع و آسان برای سرمایه‌گذاری بازار طلا محسوب می‌شود. برای انتخاب بهترین بستر خرید و فروش آنلاین طلا باید به اعتبار آن در بازار، قیمت و نرخ خرید و فروش طلا، سیاست‌ها و شرایط معاملاتی، امکانات ارتباطی و پشتیبانی، حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات مالی، امکان دریافت فیزیکی طلا و مجوزهای قانونی آن توجه کنید. میلی با داشتن همه شرایط بالا و ارائه قیمت یکسان برای خرید و فروش طلا، تبدیل به پلتفرمی مناسب برای خرید و فروش طلا شده تا روی بستر آن معاملات خود را با اطمینان کامل انجام دهید.

۱۰ دلیل برای اعتماد به میلی

امنیت و اعتماد از مهم‌ترین فاکتورهای فعالیت میلی به عنوان بستر خرید و فروش طلای آب شده است. در ادامه ۱۰ دلیل برای اعتماد به سامانه میلی برای خرید و فروش طلای آب شده مرور می‌کنیم:

 1. میلی دارای مجوز خرده‌فروشی طلای آب‌شده و مجوز بنکداری طلا زیر نظر اتحادیه طلا و جواهر است.

 2. در میلی می‌توانید طلای خریداری‌شده را به‌صورت فیزیکی و در قالب شمش‌های پنج گرمی تحویل بگیرید.

 3. امکان دریافت رسید معتبر از میلی بعد از خرید طلا آب شده وجود دارد.

 4. در وب‌سایت میلی تغییرات لحظه‌ای قیمت طلای آب شده نشان داده می‌شود.

 5. میلی بر پایه قوانین و مقررات جاری کشور به صورت کاملا قانونی فعالیت می‌کند.

 6. افراد با سن زیر ۱۸ سال که بدون قیم قانونی هستند، محدودیت ثبت‌نام دارند.

 7. برای ثبت‌نام در سامانه میلی، احراز هویت اجباری است.

 8. میلی با داشتن مجوز نظام صنفی رایانه‌ای، اعتبار قانونی برای فعالیت‌های تجاری آنلاین و رایانه‌ای را دارد.

 9. میلی با داشتن مدرک رسمی و معتبر اتاق بازرگانی، به عضویت این اتاق درآمده است.

 10. میلی دارای مجوز شامد است. مجوز شامد شامل مجوز تولید محتوا، مجوز فروش محصولات آنلاین و مجوز ارائه خدمات اینترنتی می‌شود.

 11. میلی تنها در صورتی که در خزانه خود طلای آبشده داشته باشد امکان خرید توسط کاربر را باز می‌کند. (حالا با ادبیات خودتون این رو بنویسید!)

 12. نرخ طلای آبشده‌ای که میلی ارائه می‌کند علاوه بر اینکه به صورت شبانه‌روزی قابل رصد و بررسی است، کاملا منصفانه، دقیق و بر اساس معاملات بازار بزرگ تهران ارائه می‌گردد.

 13. تیم میلی شامل افرادی از فارغ‌التحصیلان و متخصصان برتر دانشگاه‌های برتر کشور می‌باشند.

دلایل اعتماد به سامانه خرید و فروش طلا آب شده میلی

مجوزهای رسمی و معتبر میلی

مجوزهای معتبر و رسمی، نشان می‌دهد که یک سامانه خرید و فروش آنلاین، تایید و تصدیق قانونی دارد. این یعنی سامانه مورد نظر از سوی مراجع مربوطه تحت نظارت و کنترل بوده و به کاربران اعتماد می‌دهد که اطلاعات شخصی و مالی آن‌ها در امان خواهد بود. این مجوزها هم‌چنین دلالت بر پایبندی سامانه به استانداردهای امنیتی و حفاظت از اطلاعات کاربران دارد. میلی به عنوان سامانه خرید و فروش طلای آب شده با رویکردی شفاف و واضح، همه مجوزهای معتبر و قانونی خود را در دسترس کاربران خود قرار می‌دهد. مجوزهای میلی شامل:

 • مجوز بنکداری طلا

 • مجوز معاملات طلا شامل پروانه کسب خرده‌فروشی طلای آب‌شده و پروانه کسب خرده فروشی طلای آب‌شده

 • مجوز نظام صنفی رایانه‌ای

 • عضویت در اتاق بازرگانی

 • مجوز شامد میلی

 • مجوز ای نماد

قوانین و مقررات میلی؛ پایه‌های اعتماد و امنیت آنلاین

قوانین و مقررات یک سامانه خرید و فروش آنلاین، پایه‌های ایجاد اعتماد و امنیت کاربران است. این قوانین و مقررات با تعیین حقوق و تعهدات کاربران به صورت واضح، مشخص می‌کند که چگونه اطلاعات شخصی و مالی کاربران محافظت می‌شود. همچنین اطمینان می‌دهد که همه فعالیت‌های آن‌ها در چارچوب قوانین قانونی صورت می‌گیرد. این قوانین نشان می‌دهد که چگونه با شکایات و اختلافات برخورد می‌شود و عدم رعایت آن‌ها ممکن است منجر به مشکلات حقوقی و اعتباری برای سامانه شود.

میلی، در راستای پایبندی به تعهداتش و رعایت حقوق کاربر و همچنین تعیین حد مسئولیت سامانه، قوانین و مقررات خاصی را وضع کرده است. قوانین و مقررات میلی در راستای رشد پایدار و پایبندی به استانداردهای معاملات آنلاین است.

دریافت فیزیکی طلا از طلای میلی

میلی یک قدم فراتر رفته و برای شفاف‌سازی بیشتر و جلب اعتماد کاربرانش، امکان دریافت فیزیکی طلا را هم فراهم کرده است. دریافت فیزیکی طلا از میلی کاملا اصولی بوده و با ثبت درخواست شما در اپلیکیشن میلی صورت می‌گیرد. در ادامه این فرایند، بخش پشتیبانی میلی با شما ارتباط می‌گیرد و زمان دقیق تحویل را هماهنگ می‌کند. در مرحله پایانی شخص باید به خزانه میلی مراجعه کند تا طلای خریداری شده را به همراه فاکتور خرید معتبر، تحویل بگیرد.

شمش طلای فیزیکی میلی گلد

یکسان بودن قیمت خرید و فروش طلا

در سامانه امن خرید و فروش طلا میلی می‌توانید پول نقدتان را به طلا تبدیل کنید و هر زمان که خواستید، با قیمت روز به میلی بفروشید. در میلی تفاوتی بین قیمت خرید و فروش طلا وجود نداشته و هیچ هزینه‌ای تحت عنوان اجرت، مالیات یا… از ارزش طلای شما کاسته نمی‌شود. هدف میلی، تسهیل سرمایه‌گذاری روی طلای آب شده برای همه افراد جامعه است و در همین راستا شرایطی را فراهم کرده تا بتواند به‌عنوان بهترین بستر خرید و فروش طلای آب شده شناخته شود.

در جدول زیر، مزایای اصلی سامانه میلی را به‌‌عنوان برترین بستر معاملاتی طلای آب شده مرور می‌کنیم:

کیف پول امن

طلای آب شده خریداری‌ شده را در کیف پول اپلیکیشن میلی به‌صورت آنلاین نگهداری کنید.

انتقال آنی به حساب مقصد

می‌توانید طلای خریداری شده را به حساب کاربران دیگر انتقال دهید.

کارمزد ناچیز

خرید طلای آب شده از میلی کارمزد نیم درصدی دارد.

نقدینگی بالا

پس از معامله طلای آب شده، وجه آن به حساب کاربری شما اضافه می‌شود.

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی میلی از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر از طریق چت آنلاین، ایمیل و تماس تلفنی، آماده خدمت‌رسانی به کاربران هستند.

معاملات امن

در میلی پیشرفته‌ترین تدابیر امنیتی جهت حفاظت از تراکنش‌های مالی و اطلاعات کاربران بکار گرفته شده است.

امکان خرید طلا آب شده به صورت آنلاین برای همه افراد قابل انجام است.

طلا سبد سرمایه‌گذاری شما را در برابر تورم، نوسانات بازار و افزایش ارزش در زمان‌های نامطلوب اقتصادی محافظت می‌کند. همچنین، به عنوان یک دارایی با ارزش بالا و پذیرفته شده جهانی، امکان فروش و تبدیل به پول نقد در هر زمان و مکانی را دارد. طلای آب شده بهترین شکل طلاست که سرمایه‌گذاران از آن به‌عنوان روشی امن و پایدار برای حفظ ارزش سرمایه خود استفاده می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت میلی به آدرس Milligold مراجعه کنید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی