رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد خبر داد

کشف انبار احتکار خودرو در مهاباد

کدخبر: 429613
اقتصادنیوز : رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد از کشف یک انبار احتکار خودروهای سواری به ارزش 40 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ؛  محمد جهین رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد  افزود: در پی وصول اخبار و اطلاعاتی مبنی بر احتکار خودروهای فاقد پلاک توسط افراد سودجو و سوداگران بازار و به منظور برخورد با مجرمان و محتکران مراتب در دستور کار بازرسان صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد با اشاره به پلمب این انبار اظهار داشت: در همین راستا پرونده احتکار برای مالک خودروها تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

جهین با بیان اینکه متصدیان انبارهای سطح شهر موظف به ثبت‌نام در سامانه انبارها هستند، اضافه کرد: اگر واحدها نسبت به ثبت موجودی انبارهای خود اقدام نکنند، کالای آنان مشمول کالای قاچاق خواهد بود و در صورت ثبت انبار در سامانه، اگر رسید و حواله کالا ثبت نشود، کالای آنان احتکار محسوب و برابر قانون با آن برخورد می‌شود.

وی گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و اطلاع از وجود انبار کالاهای احتکار شده با شماره تلفن ۱۲۴ و یا ۴۲۴۴۹۹۷۴ تماس گرفته و موارد را گزارش کنند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما