روایت مهم امیرعبداللهیان از رفتار پوتین در سفر رئیسی به مسکو

کدخبر: 472284
اقتصادنیوز: حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه درباره سفر رئیس‌جمهور به مسکو گفت: پوتین طی سه ساعت مذاکره، با احترام کامل و ویژه رفتار کرد و درخصوص موضوعات مهم مورد توجه دو طرف، تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، وزیر امور خارجه تاکید کرد: سفر رئیسی به مسکو با دستاورد بالا برای کشور همراه بوده است. پوتین طی سه ساعت مذاکره، با احترام کامل و ویژه رفتار کرد و درخصوص موضوعات مهم مورد توجه دو طرف، تصمیمات لازم اتخاذ شد.

حسین امیرعبداللهیان در صفحه اینستاگرام خود درباره سفر حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی به مسکو نوشت: سفر آقای دکتر رئیسی به مسکو با دستاورد بالا برای کشور همراه بوده است. آقای پوتین طی سه ساعت مذاکره، با احترام کامل و ویژه رفتار کرد و درخصوص موضوعات مهم مورد توجه دو طرف، تصمیمات لازم اتخاذ شد. 

وی با تاکید بر اینکه در روابط خارجی کشور شاهد گشایش در مناسبات هستیم، اظهار داشت: در سیاست خارجی، تعریف «منافع مشترک»، چارچوب حرکت در تامین منافع ملی کشورهاست. 

وزیر امور خارجه با بیان اینکه توافقات، دستاوردها و برنامه‌های متنوع رئیس‌جمهور در مسکو نشان می‌دهد، سفری موفق و مؤید دیپلماسی فعال رئیس‌جمهور، انجام شده است، تصریح کرد: مصمم هستیم برای عبور از بحران‌ها و فائق آمدن بر مشکلات، انسجام ایران و ایرانی را از یاد نبریم.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی