اتریوم در تلاش برای شکستن مقاومت 3000 دلار

جهش قیمت بیت کوین و دوج کوین با شوک توئیتری ایلان ماسک

کدخبر: ۴۹۱۲۵۴
اقتصادنیوز: امروز بیت کوین دوباره به کانال 40 هزار دلار بازگشت. اتریوم هم در تلاش برای پس گرفتن کانال 3000 دلار است.
جهش قیمت بیت کوین و دوج کوین با شوک توئیتری ایلان ماسک

به گزارش اقتصادنیوز ، بیت کوین با یک جهش بیش از 4 درصدی دوباره به کانال 40 هزار دلار بازگشت و هم اکنون در حدود قیمت 40400 دلار معامله می شود. با این رشد، بازدهی هفتگی بیت کوین هم به منفی نیم درصد رسیده است.

ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته بیش از 32 میلیارد دلار بوده که این رقم نسبتا خوبی در مقایسه با ارزش معاملات چند روز گذشته است. ارزش بازار بیت کوین هم به 768 میلیارد دلار رسیده است.

همزمان با رشد خوب قیمت بیت کوین، اظهار نظرهایی منفی درباره این ارز مطرح شده است. کتی استاکتون، از تحلیلگران و مدیران مطرح بازارهای مالی مدعی شده که ممکن است بیت کوین به زیر 30 هزار دلار سقوط کند. او گفته بیت کوین شتاب صعودی خود را از دست داده و درصورت از دست رفتن حمایت 40 هزار دلار، قیمت می تواند تا کمتر از 30 هزار دلار نیز کاهش داشته باشد.

فابیو پانتا عضو هیات اجرایی بانک مرکزی اروپا نیز گفته که ارزهای دیجیتال می توانند آسیب بزرگی به جامعه وارد کنند و طمع افراد است که ارزش این ارزها را می سازد.

اتریوم در تلاش برای شکستن مقاومت 3000 دلار

بزرگ ترین آلت کوین بازار امروز با یک جهش 6 درصدی، خریداران روز گذشته را حسابی خوشحال کرد. اتریوم با این جهش به قیمت حدود 3000 دلار رسیده و با چند بار عبور از نرخ 3000 دلار و مجددا کاهش به کمتر از این قیمت، در تلاش برای شکستن مقاومت روانی 3000 دلاری و تثبیت بالای آن است.

بازدهی هفتگی اتریوم هم اکنون منفی 1.5 درصد است. ارزش معاملات این ارز طی شبانه روز گذشته 19 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن هم 360 میلیارد دلار است.

دوج کوین

جهش عجیب دوج کوین با اقدام جدید ایلان ماسک

امروز در بازار ارزهای دیجیتال دوج کوین نقل محافل است. دوج کوین با رشد 28 درصدی نسبت به روز گذشته، بیشترین افزایش قیمت را در فهرست 50 ارز برتر بازار داشته و اتفاق مهمی که برای آن رخ داده این است که با این رشد دوباره به جمع 10 ارز برتر بازار بازگشته است.

دلیل رشد شدید قیمت دوج کوین، خرید توییتر توسط ایلان ماسک است. ایلان ماسک شب گذشته با 44 میلیارد دلار توییتر را خرید و جامعه دوج کوین این موضوع را اتفاقی مثبت در نظر گرفت چراکه دوج کوین ارز محبوب ایلان ماسک است و قبلا هم صحبت هایی درباره استفاده از این توکن در پرداخت های درون برنامه ای توییتر مطرح شده بود.

امروز همچنین زی کش و Aave هم با رشد 13 و 12 درصدی، در صدر برترین ارزها بودند. در فهرست 50 ارز برتر بازار، فقط PancakeSwap منفی است که افت 5 درصدی را نمایش می دهد.

در اکوایران ببینید؛

رشد 5 درصدی ارزش بازار

ارزش بازار ارزهای دیجیتال با رشد 5 درصدی نسبت به روز گذشته به عدد 1.86 تریلیون دلار رسیده است. ارزش معاملات هم 24 درصد رشد کرده و عدد 93 میلیارد دلار را نشان می دهد.

ارزش معاملات دیفای 10 میلیارد دلار بوده و 78 میلیارد دلار هم استیبل کوین معامله شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید