اتریوم در کانال 2000 دلاری

افت قیمت بیت کوین و اتریوم/رشد 5 درصدی اینترنت کامپیوتر

کدخبر: ۵۶۷۶۸۰
اقتصادنیوز: بیت کوین و اتریوم امروز منفی هستند اما کانال های مهم قیمتی خود را حفظ کرده اند. بیت کوین در کانال 30 هزار دلار باقی مانده و اتریوم هم در کانال 2 هزار دلار است.
افت قیمت بیت کوین و اتریوم/رشد 5 درصدی اینترنت کامپیوتر

به گزارش اقتصادنیوز ، امروز هم بیت کوین و اتریوم منفی هستند اما افت امروز آن ها مثل روز گذشته، کوچک است. بیت کوین به عنوان بزرگ ترین ارز دیجیتال امروز با افت کمتر از یک درصد، هم اکنون در حدود 30300 دلار معامله می شود.

ارزش بازار بیت کوین 585 میلیارد دلار است و طی شبانه روز گذشته 11 میلیارد دلار معامله در این ارز دیجیتال انجام شده که نشان از کم رمق بودن معاملات در 24 ساعت گذشته است.

بیت کوین در یک هفته گذشته رشد 8 درصدی داشته و در مقیاس ماهانه هم رشد 21 درصدی را ثبت کرده است.

اتریوم در کانال 2000 دلار

اتریوم هم امروز کمتر از یک درصد افت کرده و در کانال 2000 دلار معامله می شود. هم اکنون قیمت اتریوم حدود 2090 دلار است که در مقیاس هفتگی 13 درصد افزایش قیمت داشته و در مقیاس ماهانه رشد 25 درصدی را به ثبت رسانده است.

اتریوم با ارزش بازار 249 میلیارد دلار طی شبانه روز گذشته بیش از 7 میلیارد دلار معامله شده است. اخیرا ارزش معاملات اتریوم نسبت به بیت کوین، رشد خوبی داشته و در حالی که تا مدتی قبل ارزش معاملات اتریوم تقریبا یک سوم ارزش معاملات بیت کوین بود، اکنون این نسبت از یک دوم هم فراتر رفته و اتریوم توانسته از این نظر وضعیت خوبی پیدا کند.

رشد 5 درصدی اینترنت کامپیوتر

امروز در فهرست 50 ارز برتر بازار، تعداد نمادهای مثبت کمتر از تعداد نمادهای منفی است. نمادهای منفی تقریبا دو برابر نمادهای مثبت هستند که البته میزان افت آن ها هم خیلی زیاد نیست.

منفی ترین آلت کوین نیر پروتکل است که با افت 4 درصدی، بیشترین زیان را به خریداران روز گذشته وارد کرده. آربیتروم، آپتوس، لیدو دائو و استکس هم افت 2 الی 3 درصدی داشته اند. سایر نمادهای منفی افتی کمتر از 2 درصد دارند.

اما در فهرست نمادهای مثبت، اینترنت کامپیوتر با رشد 5 درصدی بهترین وضعیت را دارد. اتم، چین لینک، کرونوس و شیبا اینو هم رشد 2 الی 3 درصدی دارند. مابقی نمادهای مثبت رشدی کمتر از 2 درصد را ثبت کرده اند.

در مقیاس هفتگی همچنان وضعیت بازار خوب است و به جز چند نماد که افت های کمتر از یک درصد را ثبت کرده اند، مابقی نمادها طی این مدت رشد کرده اند.

بیشترین رشد هفتگی را آربیتروم با افزایش قیمت 39 درصدی ثبت کرده و پس از آن OKB با رشد 29 درصدی قرار دارد. سولانا و اینترنت کامپیوتر هم طی این مدت 19 درصد رشد داشته اند.

ارزش بازار نیم درصد کاهش یافت

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز با افت نیم درصدی به 1.27 تریلیون دلار رسیده و ارزش معاملات نیز با کاهش 31 درصدی، رقم 33 میلیارد دلار را نمایش می دهد.

ارزش معاملات دیفای طی شبانه روز گذشته 3 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 29 میلیارد دلار معامله انجام شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی