آخرین اطلاعات از پیش فروش سایپا؛

قرعه کشی برای 15 هزار خودرو در روز سه شنبه

کدخبر: 365046
اقتصادنیوز : پیش فروش پاییزه سایپا که 9 مهر ماه آغازشده بود ساعت 12 امشب به پایان می رسد و روز سه شنبه نیز 15 هزار خودرو میان ثبت نام کنندگان قرعه کشی می شود.

 به گزارش اقتصادنیوز؛ براساس برنامه ریزی صورت گرفته از سوی شرکت سایپا در این مرحله 15 هزار خودرو برای عرضه در نظر گرفته شده اند که پس از قرعه کشی و اعلام اسامی مراحل تحویل آنها آغاز خواهد شد.

طرح فروش سایپا از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 99.7.9 (به مدت 3 روز) به صورت شبانه روزی آغاز شد، متفاضیان برای ثبت نام می توانستند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند. برای پیش فروش شرکت سایپا پنج محصول «ساینا دنده ای»، «تیبا2»، «تیبا صندوقدار»، «سایپا 151» و «کوئیک R» را در میان محصولات پیش فروش خود قرار داده است.

سهم هر مدل خودرو در پیش فروش سایپا براساس فراوانی ثبت نام و میزان درخواست های ثبت شده از سوی متقاضیان مشخص خواهد شد.روز قرعه کشی نیز از سوی شرکت سایپا سه شنبه 15 مهر ماه ساعت 10 صبح انجام می شود.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته از سوی سایپا پس از انجام قرعه کشی، برندگان برای خودرو ساینا دنده ای رقمی معادل 38میلیون و 100 هزار تومان، خودرو تیبا2 معادل 38 میلیون و 900 هزار تومان،  خودرو تیبا صندوقدار 35 میلیون و 600 هزار تومان، خودرو سایپا151 معادل 32 میلیون و 700 هزار تومان و برای کوئیکR  نیز 50میلیون و 700 هزار تومان پرداخت کنند. مابقی قیمت خودروها براساس قیمت روز خودرو و در زمان تحول مندرج در قرار داد از مشتریان اخذ خواهد شد. اما زمان تحویل تمام خودروها به جز کوئیکR تیر، مرداد و شهریور 1400 صورت خواهد گرفت و کوئیکR‌ نیز در شهریور سال 1400 به ثبت نام کنندگان واگذار خواهد شد.

پیش0

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما