اولتیماتوم وزیر صمت به رانت‌خواران؛ با امضاهای طلایی برخورد می‌کنیم

کدخبر: 371458
اقتصادنیوز : وزیر صمت با اشاره به اینکه با امضاهای طلایی برخورد می‌کنیم گفت: منافع خیلی‌ها به خطر خواهد افتاد چرا که عده‌ای سال‌ها عادت کردند که با رانت کار کنند اما آنها را حذف خواهیم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، علیرضا رزم‌حسینی گفت: تمام معادنی که فعالیت نداشته‌اند سه ماه فرصت دارند معادن را فعال کنند و در غیر این صورت قرارداد آنها یک طرفه از سوی دولت لغو می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با امضاهای طلایی برخورد می‌کنیم گفت: منافع خیلی‌ها به خطر خواهد افتاد چرا که عده‌ای سال‌ها عادت کردند که با رانت کار کنند اما آنها را حذف خواهیم کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تمام تلاش خود را خواهیم گذاشت تا مشکلات معیشتی مردم که در اولویت است برطرف شود افزود: به اندازه کافی کالاهای استراتژیک کشور را در انبارها داریم و جای نگرانی نیست.

وی با اشاره به اینکه ستاد تنظیم بازار هر هفته دوشنبه‌ها برگزار می‌شود گفت: وزارت صمت یک وزارت مهم است و موفقیت وزارتخانه در گرو همکاری حکومت است.

رزم‌حسینی بیان کرد: رابطه بسیار خوبی با دولت و مجلس داریم و شخص رئیس جمهور از برنامه‌های وزارتخانه به‌ویژه برنامه‌هایی که مربوط به سفره مردم باشد حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت سپاه و بسیج را دستور کار داریم و تفاهم‌نامه‌ای در دست امضا است تا پنج هزار نفر نیروی بسیجی برای نظارت بازار به کمک بیایند افزود: تحریم و کرونا هزینه زیادی بر کشور تحمیل کرده اما به یاری خدا و مقاومت همه مردم و به برکت خون شهدا این مشکلات و سختی‌ها را پشت سر خواهیم گذاشت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما