نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۹| دلار و سکه گران شدند

کدخبر: 372096
اقتصاد نیوز : قیمت دلار و طلا امروز بالا رفت، سکه هم امروز افزایش قیمت را تجربه کرد و 13,400,000 (سیزده میلیون و چهارصد هزار) تومان نرخ گذاری شد.

به گزارش اقتصادنیوز، قیمت ها امروز در بازار طلا، سکه و دلار سیر صعودی را نسبت به روز گذشته در پیش گرفتند.

آخرین نرخ اونس طلا

هر اونس طلا، امروز به ۱,۹۵۸ (یک هزار و نهصد و پنجاه و هشت ) دلار رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۴۲ درصدی داشته است.

قیمت طلا جهانی امروز 19 آبان 99

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۵.۴۷ درصدی، از ۱,۱۶۳,۸۰۰ (یک میلیون و یکصد و شصت و سه هزار و هشتصد) تومان به ۱,۲۳۱,۲۰۰ (یک میلیون و دویست و سی و یک هزار و دویست ) تومان رسید.

قیمت طلا امروز 19 آبان 99

آخرین نرخ دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۶,۶۰۰ (بیست و شش هزار و ششصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۴.۸۸ درصدی داشته است.

قیمت دلار امروز 19 آبان 99

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

قیمت یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۴.۱۱ درصدی، از ۳۰,۰۵۶ (سی هزار و پنجاه و شش ) تومان به ۳۱,۳۴۷ (سی و یک هزار و سیصد و چهل و هفت ) تومان رسید.

قیمت یورو امروز 19 آبان 99

قیمت پوند امروز

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۱۴۲۲ تومان افزایش، ۳۴,۷۳۴ (سی و چهار هزار و هفتصد و سی و چهار ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت پوند امروز 19 آبان 99

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

قیمت درهم امارات (حواله)، امروز به ۷,۴۵۰ (هفت هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۵.۳۶ درصدی داشته است.

قیمت درهم امارات امروز 19 آبان 99

آخرین نرخ لیر ترکیه

همچنین لیر ترکیه با افزایش ۱۰.۷۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳,۳۲۶ (سه هزار و سیصد و بیست و شش ) تومان معامله شد.

قیمت دلار کانادا امروز

دلار کانادا امروز با افزایش ۴.۵۲ درصدی، از ۱۹,۳۸۲ (نوزده هزار و سیصد و هشتاد و دو ) تومان به ۲۰,۳۰۱ (بیست هزار و سیصد و یک ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار استرالیا

در بازار امروز دلار استرالیا نسبت به روز قبل ، با ۱۲۲۴ تومان افزایش، ۲۰,۵۶۱ (بیست هزار و پانصد و شصت و یک ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه امامی امروز

قیمت سکه امامی به 13,400,000 (سیزده میلیون و چهارصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 3.73 درصدی داشته است.

قیمت سکه امروز 19 آبان 99

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه، امروز به ۷,۲۵۰,۰۰۰ (هفت میلیون و دویست و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۴.۸۲ درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروز 19 آبان 99

قیمت ربع سکه امروز

در بازار امروز ربع سکه نسبت به روز قبل ، با ۳۰۰۰۰۰ تومان افزایش، ۵,۰۰۰,۰۰۰ (پنج میلیون) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه گرمی

هر سکه گرمی امروز با افزایش ۳.۷ درصدی، از ۲,۶۰۰,۰۰۰ (دو میلیون و ششصد هزار) تومان به ۲,۷۰۰,۰۰۰ (دو میلیون و هفتصد هزار) تومان رسید.

افت سنگین ۲۵ هزار واحدی بورس در پایان معاملات

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش 25 هزار واحدی (معادل 2- درصد کاهش)در سطح یک میلیون و 215 هزار واحد قرار گرفت.

شاخص کل هم‌وزن نیز قرمزپوش شد و با افت 2700 واحدی ( معادل 0/7 درصد کاهش) رقم 366 هزار و 78 واحد را ثبت کرد. شاخص کل فرابورس نیز به 15هزار و 483 واحد رسید. «فولاد»، «فملی» و «کگل» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در قرمزپوشی شاخص داشتند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما