قیمت دلار امروز دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۹| یورو گران شد

کدخبر: 372100
اقتصاد نیوز : قیمت دلار امروز در بازار آزاد با افزایش هزار و 300 تومانی همراه شد و به ۲۶,۶۰۰ (بیست و شش هزار و ششصد ) تومان رسید.

به گزارش اقتصادنیوز، بازار آزاد امروز شاهد افزایش قیمت ها نسبت به روز گذشته است.

آخرین نرخ دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۶,۶۰۰ (بیست و شش هزار و ششصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۴.۸۸ درصدی داشته است.

قیمت دلار امروز 19 آبان 99

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

قیمت یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۴.۱۱ درصدی، از ۳۰,۰۵۶ (سی هزار و پنجاه و شش ) تومان به ۳۱,۳۴۷ (سی و یک هزار و سیصد و چهل و هفت ) تومان رسید.

قیمت یورو امروز 19 آبان 99

قیمت پوند امروز

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۱۴۲۲ تومان افزایش، ۳۴,۷۳۴ (سی و چهار هزار و هفتصد و سی و چهار ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت پوند امروز 19 آبان 99

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

قیمت درهم امارات (حواله)، امروز به ۷,۴۵۰ (هفت هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۵.۳۶ درصدی داشته است.

قیمت درهم امارات امروز 19 آبان 99

آخرین نرخ لیر ترکیه

همچنین لیر ترکیه با افزایش ۱۰.۷۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳,۳۲۶ (سه هزار و سیصد و بیست و شش ) تومان معامله شد.

قیمت دلار کانادا امروز

دلار کانادا امروز با افزایش ۴.۵۲ درصدی، از ۱۹,۳۸۲ (نوزده هزار و سیصد و هشتاد و دو ) تومان به ۲۰,۳۰۱ (بیست هزار و سیصد و یک ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار استرالیا

در بازار امروز دلار استرالیا نسبت به روز قبل ، با ۱۲۲۴ تومان افزایش، ۲۰,۵۶۱ (بیست هزار و پانصد و شصت و یک ) تومان نرخ گذاری شد.

افت سنگین ۲۵ هزار واحدی بورس در پایان معاملات

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش 25 هزار واحدی (معادل 2- درصد کاهش)در سطح یک میلیون و 215 هزار واحد قرار گرفت.

شاخص کل هم‌وزن نیز قرمزپوش شد و با افت 2700 واحدی ( معادل 0/7 درصد کاهش) رقم 366 هزار و 78 واحد را ثبت کرد. شاخص کل فرابورس نیز به 15هزار و 483 واحد رسید. «فولاد»، «فملی» و «کگل» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در قرمزپوشی شاخص داشتند.

از دست ندهید
بلیط هواپیما