کدخبر: ۳۷۲۱۰۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت طلا امروز دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۹| افزایش قیمت

اقتصاد نیوز : هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز در بازار افزایش قیمت را تجربه کرد و ۱,۲۳۱,۲۰۰ (یک میلیون و دویست و سی و یک هزار و دویست ) تومان نرخ گذاری شد.

به گزارش اقتصادنیوز، بازار ایران و جهان امروز شاهد افزایش قیمت طلا به مانند دو روز گذشته هستند.

آخرین نرخ اونس طلا

هر اونس طلا، امروز به ۱,۹۵۸ (یک هزار و نهصد و پنجاه و هشت ) دلار رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۴۲ درصدی داشته است.

قیمت طلا جهانی امروز 19 آبان 99

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۵.۴۷ درصدی، از ۱,۱۶۳,۸۰۰ (یک میلیون و یکصد و شصت و سه هزار و هشتصد) تومان به ۱,۲۳۱,۲۰۰ (یک میلیون و دویست و سی و یک هزار و دویست ) تومان رسید.

قیمت طلا امروز 19 آبان 99

قیمت مثقال طلا 18 عیار امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا 18 عیار نسبت به روز قبل ، با ۲۹۴۰۰ تومان افزایش، ۵۳۳,۷۰۰ (پانصد و سی و سه هزار و هفتصد ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۶,۶۰۰ (بیست و شش هزار و ششصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۴.۸۸ درصدی داشته است.

قیمت دلار امروز 19 آبان 99

افت سنگین ۲۵ هزار واحدی بورس در پایان معاملات

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش 25 هزار واحدی (معادل 2- درصد کاهش)در سطح یک میلیون و 215 هزار واحد قرار گرفت.

شاخص کل هم‌وزن نیز قرمزپوش شد و با افت 2700 واحدی ( معادل 0/7 درصد کاهش) رقم 366 هزار و 78 واحد را ثبت کرد. شاخص کل فرابورس نیز به 15هزار و 483 واحد رسید. «فولاد»، «فملی» و «کگل» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در قرمزپوشی شاخص داشتند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند