کدخبر: ۳۷۲۴۲۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو: خودرو باز هم گران شد

اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو: خودرو باز هم گران شد

اقتصادنیوز : نایب رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو اظهار داشت: در چند روز گذشته و با پایین آمدن قیمت دلار، قیمت خودرو بین ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش داشت. اما با افزایش دوباره نرخ ارز، قیمت خودرو نیز دوباره حدود ۵ تا ۶ درصد بالا رفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا ،اسد کرمی، در مورد قیمت امروز خورو در بازار اظهار کرد: در چند روز گذشته و با پایین آمدن قیمت دلار، قیمت خودرو بین ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش داشت. اما با افزایش دوباره نرخ ارز، قیمت خودرو نیز دوباره حدود ۵ تا ۶ درصد بالا رفته است. 

وی افزود: پژو پارس که چند روز گذشته به ۲۴۰ میلیون تومان رسیده بود دوباره ۲۰ میلیون دیگر گران شد. پراید ۱۳۱ که ۱۰۵ میلیون تومان شده بود الان به ۱۱۵ میلیون تومان رسیده است. سمند LX نیز با ۱۵ میلیون تومان افزایش ۲۱۵ میلیون تومات خرید و فروش می‌شود.

نایب رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در مورد افزایش قیمت خودروهای خارجی خاطرنشان کرد: خودرو‌های خارجی نیز حد ۴۰ تا ۵۰ میلیون افزایش قیمت داشتند. قیمت سراتو ۴۰ میلیون، تیوولی۵۰ میلیون و سانتافه ۵۰ میلیون تومان افزایش داشته است. قیمت ماشین‌های سنگین نیز ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان رشد یافت.

 

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند