کدخبر: ۳۷۲۴۶۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

همتی تشریح کرد

تعیین تکلیف ادغام دو بانک ویک موسسه اعتباری نظامی

اقتصادنیوز: عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی، در صفحه شخصی خود آخرین اقدامات درباره ادغام ۵ بانک وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی، در صفحه شخصی خود نوشت: عصر امروز در جلسه کمیته راهبردی ادغام ۵ بانک وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه به ریاست معاون اول رئیس جمهور آخرین تصمیمات لازم در خصوص ادغام ۳ بانک و مؤسسه باقیمانده یعنی بانکهای انصار وقوامین ونیز موسسه اعتباری کوثر اتخاذ و مقرر شد مجامع ادغام نهایی آنها ظرف یکماه آینده برگزار شود. مجموعه معظم بانک سپه، با در برداشتن ۵ بانک وابسته به نیروهای مسلح، فعالیت های بانکی وخدمت رسانی به آحاد مردم وفعالین اقتصادی را با قدرت و توان ۶ بانک تداوم خواهد داد. پروژه ادغام این ۶ بانک، کاری بسیار پیچیده و عظیم بود که با پشتکار و مدیریت دقیق همکارانم در حوزه نظارت بانک مرکزی و همراهی صمیمانه وخوب بانکهای ادغامی، ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک سپه درطول ۲.۵ سال به سرانجام میرسد.

همتی در ادامه نوشت: انجام این پروژه یکی از مهمترین برنامه های اصلاح نظام بانکی بود که باتدبیرمقام معظم رهبری با جدیت آغاز و با یک کار فشرده، به یاری خدا به نتیجه می رسد.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند