بورس امروز مثبت آغاز شد

کدخبر: 372523
اقتصاد نیوز : بازار در آخرین روز معاملاتی هفته با شروع متعادل در نماد‌های بزرگ و شاخص ساز آغاز بکار کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز چهار شنبه (۲۱ آبان ماه) بازار در آخرین روز معاملاتی هفته با شروع متعادل در نماد‌های بزرگ و شاخص ساز آغاز بکار کرد.

عرضه و تقاضا در بورس

///

عرضه و تقاضا در فرابورس

///

در گروه بانکی‌ها نماد وبملت در قیمت ۴۲۷ تومان با نوسان مثبت آغاز بکار کرد. ونوین رشد ۱ درصد دارد. وبصادر در قیمت ۲۶۰ تومان دنبال می‌شود.

در گروه فلزات اساسی شاهد نوسانات مثبت در نماد‌های بزرگ و تاثیر گذار این گروه هستیم. فولاد در قیمت ۱۱۷۰ تومان رشد نزدیک به ۱ درصد دارد. فملی با رشد بیش از ۱ درصد همراه است. ذوب با نوسان مثبت همراه و در قیمت ۴۳۰ تومان دنبال می‌شود.

در گروه خودرویی ها:نماد خودرو در قیمت ۳۲۱ تومان قرار دارد و رشد بیش از ۱ درصد را تجربه می‌کند.

شاهد مقاومت خساپا در محدوده بالای ۲۰۰ تومان هستیم. سهم در قیمت ۲۰۹ تومان قرار دارد و پیشروی بیش از ۱ درصد را تا به این لحظه تجربه می‌کند.

شروع متعادل و مثبت نماد خگستر را شاهدیم. سهم در محدوده صفر تابلو با نوسان مثبت همراه است.قطعه ساز‌ها همچنان با افزایش عرضه مواجهند.

در گروه معدنی ها؛ نماد کچاد در قیمت ۱۵۴۶ تومان رشد ۳.۵ درصدی دارد. کگل با رشد ۱ درصد همراه است. کاما صف خرید را تجربه می‌کند.

فرآورده‌های نفتی نیز نوسانی و با گرایشی منفی داد و ستد می‌شوند. شاوان ٬ شپاس و شراز با فشار عرضه همراه اند. شبندر شبریز ونفت نیز منفی و متعادل اند. شتران هم متعادل و مثبت داد و ستد می‌شود.

روز‌های منفی و پر عرضه #حکشتی به نظر به پایان رسید. نماد حکشتی بالاخره در سمت تقاضا با حجمی بالغ بر ۵۹ میلیون سهم با صف خرید همراه شد.

 رشد ۳هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات امروز

شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۱۰ در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۴هزار واحد قرار گرفته است.

خبر قیمت گذاری تایرا‌ها موجب شد تا امروز شاهد شکل گیری صفوف خرید نماد‌های پکویر، پکرمان، پتایر و پاسا باشیم.

در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد هزار و ۶۵۳واحدی (۰.۱درصد) در ارتفاع یک میلیون و۲۱۳هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با افزایش ۰.۱درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۷۹نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۳۰۳نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقوقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۷۰میلیارد تومان نقدینگی به بازار وارد کردند و نماد‌های حکشتی، خگستر و خودرو در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به هزار و ۵۰۰میلیارد تومان رسید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما