کدخبر: ۳۷۳۴۹۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت دلار امروز دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۶| پوند گران شد

اقتصاد نیوز : بازار آزاد در حالی امروز را به پایان برد که قیمت دلار با رشد ۵۰۰ تومانی که تجربه کرد؛ ۲۶,۴۰۰ (بیست و شش هزار و چهارصد) تومان نرخ گذاری شد.

به گزارش اقتصادنیوز، قیمت دلار، یورو و پوند امروز در بازار آزاد بالا رفت.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۶,۴۰۰ (بیست و شش هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۸۹ درصدی داشته است.

قیمت دلار امروز 26 آبان 99

آخرین نرخ دلار در بازار متشکل

دلار در بازار متشکل امروز به ۲۵,۳۸۸ (بیست و پنج هزار و سیصد و هشتاد و هشت ) تومان رسید.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۱.۸۹ درصدی، از ۳۰,۶۵۲ (سی هزار و ششصد و پنجاه و دو ) تومان به ۳۱,۲۴۴ (سی و یک هزار و دویست و چهل و چهار ) تومان رسید.

قیمت یورو امروز 26 آبان 99

قیمت پوند امروز

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۶۹۶ تومان افزایش، ۳۴,۸۴۵ (سی و چهار هزار و هشتصد و چهل و پنج ) تومان نرخ گذاری شد.

پو.ند

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

در بازار امروز درهم امارات (حواله) نسبت به روز قبل ، با ۱۰۰ تومان افزایش، ۷,۳۲۰ (هفت هزار و سیصد و بیست ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت درهم امارات امروز 26 آبان 99

آخرین نرخ لیر ترکیه

همچنین لیر ترکیه با کاهش ۲.۲۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳,۳۶۰ (سه هزار و سیصد و شصت ) تومان معامله شد.

قیمت دلار کانادا امروز

دلار کانادا امروز با افزایش ۲.۲۸ درصدی، از ۱۹,۷۱۵ (نوزده هزار و هفتصد و پانزده ) تومان به ۲۰,۱۷۷ (بیست هزار و یکصد و هفتاد و هفت ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار استرالیا

در بازار امروز دلار استرالیا نسبت به روز قبل ، با ۱۳۴ تومان کاهش، ۱۹,۲۶۰ (نوزده هزار و دویست و شصت ) تومان نرخ گذاری شد.

صعود ۱۶ هزار واحدی بورس در پایان معاملات

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افزایش 16 هزار واحدی (معادل 1.3 درصد رشد)در ارتفاع یک میلیون و 273 هزار واحد قرار گرفت.  شاخص هم‌وزن نیز با رشد 533 واحدی، 370 هزار و 139 واحد را ثبت کرد. شاخص فرابورس هم به 16 هزار و 9 واحد رسید.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند