از امروز اجرایی می شود؛

ممنوعیت تغییر سفارش‌ها در ۵ دقیقه پایانی پیش‌گشایش‌ بورس

کدخبر: 377814
از امروز(سه‌شنبه) در پنج دقیقه پایانی زمان پیش گشایش بازار (از ساعت ۸:۵۵ تا ۹) امکان هرگونه حذف یا ویرایش سفارش‌های وارده قبلی تا زمان گشایش بازار امکان‌پذیر نمی‌باشد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، از امروز سه‌شنبه(18 آذر) در پنج دقیقه پایانی زمان پیش‌گشایش بازار (از ساعت 8:55 تا 9:00) امکان هرگونه حذف یا ویرایش سفارش‌های وارده قبلی تا زمان گشایش بازار، در بورس و فرابورس امکان‌پذیر نمی‌باشد.

شایان ذکر است در سامانه معاملاتی آنلاین، سرمایه‌گذاران می‌توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:45 تا 9:00 اقدام به ثبت سفارش در مرحله پیش‌گشایش کنند و امکان خرید و فروش سهام تا پیش از ساعت 9 وجود ندارد. ضمن این که معاملات نیز از ساعت 9:00 تا 12:30 انجام می‌شود و در روزهای پنج‌شنبه و جمعه و یا روزهای تعطیل، امکان خرید و فروش در بازار وجود ندارد.

این در حالی است که پیش‌تر زمان سفارش‌گیری پیش‌گشایش معاملات از ساعت 8:30 تا 9:00 بود که مطابق مصوبه هیئت مدیره شرکت بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس زمان سفارش‌گیری در تمامی بازارهای بورس و فرابورس از روز شنبه، 24 آبان امسال به مدت 15 دقیقه از ساعت 8:45 الی 9:00 تغییر کرد.

منبع: اقتصادنیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید