قیمت روز محصولات سایپا/ کاهش قیمت پراید، تیبا و ساینا

کدخبر: 377858
قیمت خودروهای «پراید 111» با کاهش 2 میلیون تومانی به 130 میلیون تومان، «تیبا صندوقدار» به 118 میلیون تومان، «تیبا2» به 128 میلیون تومان و «ساینا» به 130 میلیون تومان رسیده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران؛ رصد بازار خودروهای پرتیراژ سایپا از تغییر اندک قیمت محصولات این گروه در بازار حکایت دارد، بطوریکه بیشترین تغییر قیمت به تیبا صندوقدار رسید و این خودرو نسبت به روز گذشته با افت 3 میلیون تومانی  در بازار معامله شد و قیمت آن به 118 میلیون تومان رسید.

 

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

«تیبا صندوقدار» با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می شود توانسته نظر متقاضیان را به خود جلب کند. براساس ارزیابی بازار این خودرو امروز سه  میلیون تومان ارزان تر از روز گذشته و با محدوده قیمت 118 میلیون‌تومان خرید و فروش شد.

پراید 131 که مدت ها است با وجود آنکه تولید آن متوقف شده و همچنان عنوان خودرو ارزان را برای خود حفظ کرده است امروز بدون تغییر و با قیمت 107 میلیون تومان در بازار داد و ستد شد. این خودرو با توجه به قیمت پایین خود نسبت به سایر محصولات موجود در بازار توانسته طرفداران خاص خود را داشته باشد.

اما قیمت مدل هاچ‌بک پراید یا همان «پراید 111» نیز امروز افت دو میلیون و 500 هزار تومانی را در بازار ثبت کرد و با قیمت 130 میلیون تومان در بازار قیمت خورد. تولید این خودرو نیز همانند پراید 131 متوقف شده اما این خودرو با توجه به قیمت و اسپرت بودن آن همچنان متقاضیان بسیاری دارد، این امر موجب شده تا این خودرو در بازار در رده خودروهای پرطرفدار قرار گیرد.

«تیبا2» معمولی دیگر محصول سایپا نیز با توجه به اینکه در رده خودروهای هاچ بک قرار دارد طرفداران خاص خود را دارد، این خودرو   امروز با کاهش دو میلیون تومانی نسبت به روز گذشته با قیمت 128 میلیون تومان معامله شد.

  «ساینا» هم که به لحاظ قیمتی و حتی فرمی هم تراز تیبا است نیز امروز با قیمت 130 میلیون تومان در بازار معامله شد این خودرو روز گذشته قیمت 132 میلیون تومان به خود گرفته بود.

source: اقتصادنیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید