از سرگیری پروازهای لوفتهانزا به ایران محقق نشد

کدخبر: 380138
اقتصادنیوز : در حالی قرار بود پروازهای لوفتهانزا به ایران از نیمه ماه جاری از سرگرفته شود که به نظر می رسد وعده سازمان هواپیمایی کشوری در این زمینه فعلا عملیاتی نمی شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، اوایل ماه جاری معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفته بود: لوفتهانزا تا نیمه دسامبر پروازهای خود به ایران را از سر می‌گیرد.

ابوالقاسم جلالی با یادآوری این که در زمان حاضر تمام پروازهای اروپایی به غیر از کشور سوئد به دلیل مباحث مربوط به بیمه برقرار است، افزود: با توجه به مشکل بیمه، شرکت‌های هندلینگ حاضر به ارائه خدمات به شرکت‌های هواپیمایی ایرانی در این کشور نیستند. در حال پیگیری این موضوع هستیم که به زودی این مشکل برطرف خواهد شد.

وی درباره پرواز ایرلاین‌های اروپایی به ایران یادآور شد: در آینده نزدیک ایرلاین‌های اروپایی پرواز به کشورمان را از سر می‌گیرند.شرکت هواپیمایی لوفتهانزا از اواسط دسامبر پروازهایش به ایران را مجددا آغاز خواهد کرد.

جلالی تاکید کرد: با این کار، تمام ایرلاین‌های اروپایی پروازهای خود به کشورمان را از سر خواهند گرفت.

این در حالی است که 4 روز از زمان اعلام شده معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری می گذرد اما هنوز خبری از ورود پروازهای لوفتهانزا به کشور نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما