قیمت آپارتمان نوساز در تهران + جدول

کدخبر: 380520
بیشترین نرخ‌های پیشنهادی رهن کامل واحدهای مسکونی نوساز در مناطق شرقی برای واحدهای مسکونی متعارف در محدوده ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از دنیای اقتصاد، تحقیقات میدانی از بازار رهن و اجاره در بین برخی از بنگاه‌های معاملات ملکی و همچنین سامانه‌های مجازی معاملات مسکن در پایتخت نشان می‌دهد املاک نوساز بخشی از فایل‌های پیشنهادی موجران را به خود اختصاص می‌دهد که در مناطق مختلف وجود دارد.

اما یکی از موضوعاتی که در فرآیند بررسی فایل‌های عرضه شده نوساز تحت عنوان رهن و اجاره به چشم می‌خورد پیشنهاد نرخ‌های غیرمتعارف نسبت به میانگین قیمت مناطق است.

با بررسی این نوع فایل‌ها در برخی بنگاه‌های معاملات ملکی، نرخ‌های پیشنهادی غیرمتعارف برای رهن و اجاره در مناطق شرقی بیشتر دیده می‌شود.  

مشاهدات میدانی از قیمت‌های ارائه شده از سوی برخی موجران واحدهای مسکونی نوساز نشان می‌دهد بیشترین نرخ‌های پیشنهادی رهن کامل واحدهای مسکونی نوساز در مناطق شرقی برای واحدهای مسکونی متعارف در محدوده ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان است.

نرخ‌هایی که برای مناطق مرکزی به عنوان پول پیش از سوی برخی موجران پیشنهاد شده غالبا در محدوده ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان است.

همچنین در مناطق غربی نیز نرخ‌های پیشنهادی برای دریافت پول پیش، بیشتر در محدوه‌های ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان برای واحدهای مسکونی متعارف پیشنهاد شده است.

download

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید