انجمن مالی ایران در بهمن ماه برگزار می‌کند؛

همایش نقش بازارهای مالی و همراهی اقتصاد با سلامت در فضای کرونا

کدخبر: 382371
دومین همایش سالانه انجمن مالی ایران با محور«نقش بازارهای مالی و همراهی اقتصاد با سلامت درفضای کرونا» در 29 بهمن ماه سال جاری و با همراهی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز، با شیوع ویروس کرونا روندهای حاکم بر اقتصاد و بازارهای مالی، انرژی، گردشگری، سرمایه‌گذاری، تولید، صادرات و واردات دچار تغییر شده و ممکن است آثار و پیامدهای این موضوع تا سال‌ها بر اقتصاد جهان و ایران خودنمایی کند. در این میان نقش متخصصین مالی و اقتصادی در کاهش ریسک‌های ناشی از کرونا، استفاده از ابزارهای مالی در این زمینه، شناخت فرصت‌های سرمایه گذاری در این دوران و حمایت و تأمین مالی کسب و کارهای سلامت محور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین جهت انجمن مالی ایران در تلاش است با برگزاری همایش علمی زمینه مدیریت کارآمدتر و توسعه بازارهای مالی و اقتصاد مالی در دوران پاندمی فراهم آورد.

39d89a2d-0d3f-40d1-ad9b-dc2803997661

بر این اساس؛ دومین همایش سالانه انجمن مالی ایران با محور«نقش بازارهای مالی و همراهی اقتصاد با سلامت درفضای کرونا» در 29 بهمن ماه سال جاری و با همراهی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

محورهای کلیدی این همایش درباره نقش بازارهای مالی در کاهش آثار و پیامدهای بیماری کرونا، راه های توسعه بازار سرمایه و بازار پول در دوره کرونا، نقش ابزارهای مالی در کاهش ریسک های ناشی از تأثیر کرونا بر بازار سرمایه، نقش رمز ارزها در بهبود وضعیت اقتصاد سلامت با کم کردن اثر تحریم ها و بررسی تاب آوری اقتصاد سلامت با تحریم های فعلی و یا تحریم های احتمالی، هستند.

علاوه بر این موضوعاتی چون؛ فرصتهای سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها در دوره کرونا، فرصت های توسعه نرم افزارهای مالی و فین‌تک‌ها در دوره کرونا، مسوولیت و نقش حسابداران و مدیران مالی در گزارشگری مالی در دوران کرونا، نقش حسابرسان مستقل و حسابرسان داخلی در اطمینان بخشی در دوران کرونا و چالش ها و راهکارهای صنعت بیمه در مدیریت منابع همزمان با شیوع کرونا و... ازدیگر محورهای اصلی همایش «نقش بازارهای مالی و همراهی اقتصاد با سلامت درفضای کرونا»، است.

شایان ذکر است؛ فرصت ارائه مقالات تا تاریخ 10 بهمن ماه سال جاری است. علاقه مندان می توانند برای کسب  اطلاعات بیشتر به  سایت همایش به آدرس http://ifaconf.ir/fa/ مراجعه کنند.

source: اقتصادنیوز
اخبار تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید