سهامی که بالاترین رشد قیمت را در بورس امروز داشتند

کدخبر: 383194
امروز سهامداران شرکت‌های سیمان فارس، آلومراد و معدنی دماوند در بورس و معامله‌گران شرکت‌های توزیع دارو پخش، صنایع چوب خزر کاسپین و توکا رنگ فولاد سپاهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار بورس با افت 43هزار و 685واحدی در ارتفاع یک میلیون و 354هزار و 112واحد به کار خود پایان داد و بیش از 6میلیارد و 530میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 12هزار و 968میلیارد تومان در یک میلیون و 226هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان فارس، آلومراد و معدنی دماوند بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های قطعات اتومبیل ایران، سیمان شرق و زامیاد بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 294میلیون ورقه به‌ارزش 8هزار و 440میلیارد تومان در یک میلیون و 101هزار نوبت، آیفکس 503واحد افت کرد و در ارتفاع 19هزار و 222واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های توزیع دارو پخش، صنایع چوب خزر کاسپین و توکا رنگ فولاد سپاهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه کوثر، بیمه سامان و پتروشیمی غدیر بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

source: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • گزارش آسوشیتدپرس از نمایشگاه دهوک اقلیم کردستان

    اقتصادنیوز: در شرایطی که بازرگانان ایرانی چشم امید به بازار عراق دارند، کاهش قدرت خرید عراقی‌ها به سبب افت قیمت نفت و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید