تمدید تعلیق پروازها از ایران به انگلیس تا ۳۰ دی

کدخبر: 383445
اقتصاد نیوز : سازمان هواپیمایی کشوری از تمدید تعلیق پروازهای لندن تا ۳۰ دیماه امسال با درخواست ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز از تسنیم، بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی کشور با درخواست ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا تعلیق پرواز ایرلاین‌های داخلی به انگلیس (لندن) تا 30 دیماه امسال تمدید شده است. تعلیق دو هفته‌ای این پروازها امروز به پایان می‌رسید.

چهارشنبه گذشته معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگو با تسنیم  از احتمال تمدید ممنوعیت پرواز به انگلیس با توجه به شیوع ویروس جدید کرونا در این کشور خبر داده و گفته بود:  با توجه به شیوع نوع انگلیسی ویروس کرونا، از اول دیماه امسال به مدت دو هفته پروازها از مبداء لندن به مقاصد داخلی کشور تعلیق شده و این تعلیق همچنان پابرجاست.

ابوالقاسم جلالی ادمه داد: این محدودیت تا یکشنبه آینده (14 دیماه) برقرار است و در صورت درخواست ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، تعلیق پروازها تمدید خواهد شد.

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: در صورت فروش بلیت پروازهای لندن در زمان محدودیت اعلام شده ،‌ دفاتر صادر کننده بلیت می بایست مبلغ کامل بلیت را به مسافران استرداد کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما