اختصاص سهمیه ۱۵ لیتری به افرادی که از یارانه بنزین استفاده نمی‌کنند

کدخبر: 387628
اقتصاد نیوز : رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ با اشاره به اینکه سال جدید یارانه به شکل کارت اعتباری یا همان نقدی خواهد بود اظهار کرد: یارانه در سال جدید با دو رقم متفاوت پرداخت می‌شود، قرار است به کسانی که یارانه بنزین دریافت نمی‌کنند ۱۵ لیتر بنزین تعلق بگیرد.

به گزارش  اقتصادنیوز از باشگاه خبرنگاران جوان ،  الیاس نادران رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ و محمد رشیدی عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری به بررسی آخرین خبر‌های لایحه بودجه ۱۴۰۰ پرداختند.

الیاس نادران رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ با اشاره به اینکه زمانی که لایحه بودجه ۱۴۰۰ دولت به مجلس تقدیم شد وحشت کردیم گفت: ما در لایحه بودجه، اصلاح ساختار و اصلاح روش کردیم لذا بودجه دو سقفی دیده شده تا در شش ماه اشکالات مشخص شود.

RShY1uy0jzhS

او با اشاره به اینکه بودجه‌ای نوشتیم که با ارز ۱۰ تا ۲۵ هزار تومان قابل اجرا باشد، ادامه داد: سازمان‌ها برای افزایش حقوق کارمندان رقابت دارند.

رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ اظهار کرد: کسانی که حقوق کمتری می‌گیرند از مالیات معاف می‌شوند، لایحه، افزایش ۲۵ درصدی حقوق را در نظر گرفته است، اما ما تا سقف حدود ۵ میلیون تومان را از مالیات معاف کردیم و تا ۱۰ میلیون تومان ۱۰ درصد مالیات در نظر گرفته شده است، حقوق‌هایی که بالای ۳۰ میلیون تومان هستند آن‌ها باید بیشتر این مالیات را پرداخت کنند، عمده حقوق‌بگیران ما در حد ظرفیت حقوق‌های متوسط و پایین است.

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ با اشاره به اینکه سال جدید یارانه به شکل کارت اعتباری یا همان نقدی خواهد بود اظهار کرد: یارانه در سال جدید با دو رقم متفاوت پرداخت می‌شود، قرار است به کسانی که خودرو ندارند و یارانه بنزین دریافت نمی‌کنند ۱۵ لیتر بنزین در نظر گرفته شود که در یک سامانه امکان خریدو فروش داشته باشند و اگر بین خود مردم خرید و فروش ممکن نشد افراد مازاد بنزین را به دولت بفروشند که در حال حاضر احکام آن نوشته شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما