برای خرید جاروبرقی چقدر هزینه کنیم؟

کدخبر: 392473
اقتصاد نیوز : برای خرید جاروبرقی در میان ارزان ترین هم باید تقریبا یک میلیون تومان هزینه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، امروزه استفاده از جاروبرقی به جزئی جدایی ناپذیر از خانه ها تبدیل شده است و با نبود این وسیله کاربردی در هرخانه ای تمیزی وپاکیزگی کم رنگ می شود.

برای خرید یک جارو برقی خوب با قیمت مناسب اولین و مهم ترین ویژگی که باید به آن توجه کنیم قدرت موتور جارو برقی و یا همان میزان مکندگی جارو است.

ویژگی دیگری که هنگام خرید بد نیست به آن توجه کنیم میزان مصرف انرژی آن است.جارو برقی به عنوان وسیله ای که ممکن است بارها در طول هفته و ساعت ها در طول روز برای سطوح مختلف مورد استفاده قرار بگیرد هر چه میزان مصرف انرژی کمتری داشته باشد یقینا قبض برق ارزان‌تری را در پی دارد.

وزن و اندازه جارو برقی از جمله ویژگی‌های قابل توجه برای خرید یک جارو برقی محسوب می شود تا بتوان آن را به راحتی حمل کرد و حرکت داد. اما اینکه جارو برقی به صورت عمودی و ایستاده باشد و یا روی زمین کشیده شود بسته به نوع سلیقه افراد دارد.

با وجود سرو صداهایی که در طول روز سوهان اعصاب شنوایی هستند انتظار می رود هنگامی که در خانه هستیم آرامش و سکوت نسبی را تجربه کنیم بنابراین یک جارو برقی پر سرو صدا می تواند حداقل آرامش روزانه‌مان در خانه را بر هم زند.

نگاهی به بازار لوازم خانگی از جمله جاروبرقی حکایت از آن دارد که در میان ارزان ترین هم باید تقریبا یک میلیون تومان هزینه کرد.

و اما در میان گران ترین ها برندهای فکر، ال جی، سامسونگ و بوش بیشترین قیمت را به خود اختصاص داده اند و حتی در بعضی از مدل ها به بالای 16 میلیون تومان هم می رسد.

در ادامه قیمت انواع جاروبرقی های موجود در بازار آمده است.

Untitled-10

تیتر یک
  • نقشه بازار سهام سبزپوش شد؛

    در اولین روز تابستان بازار سهام گرم شد و ۴ رکورد مثبت جدید ثبت شد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما