این کشور بالاترین نرخ عمل جراحی زیبایی را دارد!

کدخبر: 394425
اقتصاد نیوز : طبق برآوردهای صورت‌گرفته در سال ۲۰۱۵ نزدیک به ۲۵ میلیون عمل جراحی زیبایی در سراسر دنیا انجام شد و از آن زمان تاکنون تعداد این عمل‌های زیبایی کماکان رو به افزایش است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سایت قرن نو، در بین تمام کشورهای دنیا ایالت متحده آمریکا بالاترین نرخ عمل جراحی زیبایی را دارد به طوری که در سال گذشته ۴ میلیون نفر در این کشور عمل جراحی زیبایی انجام دادند و پس از آن کره جنوبی دومین کشوری است که بالاترین نرخ عمل جراحی زیبایی را دارد و در مقام سوم و چهارم به ترتیب کشورهای ترکیه و سوئیس بالاترین نرخ عمل های جراحی زیبایی را دارند.

هزینه جراحی زیبایی در این کشورها چقدر است؟

طبق آمارهای ارائه شده میانگین قیمت عمل زیبایی بینی در کشور ترکیه ۳ هزار دلار است و گفتنی است که این عمل زیبایی در این کشور حداقل هزار و ۵۰۰ دلار و حداکثر ۵ هزار و ۴۰۰ دلار پول می خواهد؛ لیپوساکشن شکم که یکی دیگر از عمل های پرتقاضا این روزها است که در این کشور به طور میانگین ۴ هزار و ۷۴۰ دلار پول می خواهد و طزریق بوتاکس نیز در این کشور به طور میانگین هزار و ۷۷۰ دلار پول می خواهد.

کره جنوبی یکی دیگر از کشورهایی است که بیشترین عمل های زیبایی در آن انجام می شود؛ طبق آمارهای ارائه شده عمل بینی در این کشور به طور میانگین ۴ هزار و ۲۵۰ دلار و حداقل ۷۹۰ دلار و حداکثر ۸ هزار و ۵۰۰ دلار پول می خواهد؛ طزریق بوتاکس اما به نسبت در این کشور ارزان تر از سایر عمل های زیبایی است به طوری که میانگین قیمت طزریق بوتاکس در کره جنوبی ۶۸۰ دلار است.

آمریکا نیز یکی دیگر از کشورهایی است که نرخ جراحی زیبایی در آن به نسبت بالا است؛ میانگین قیمت عمل زیبایی بینی در این کشور ۴ هزار و ۲۵۰ دلار است و این عمل در کمترین حالت ۷۹۰ دلار و در بیشترین حالت ۱۹ هزار و ۴۰۰ دلار هزینه خواهد داشت؛ میانگین قیمت طزریق بوتاکس نیز در این کشور ۴۳۰ دلار است و در کمترین حالت این عمل زیبایی ۵۰ دلار و در بیشترین حالت ۳ هزار و ۵۰۰ دلار هزینه خواهد داشت.

هزینه طزریق بوتاکس در سوئیس نیز که یکی دیگر از کشورهای این فهرست است به طور میانگین ۶۵۰ دلار تخمین زده شده است و هزینه عمل زیبایی بینی نیز در این کشور به طور میانگین ۱۷ هزار و ۵۰۰ دلار تخمین زده شده است و در کمترین حالت این عمل زیبایی در این کشور ۱۵ هزار و ۷۰۰ دلار و در بیشترین حالت نیز ۱۹ هزار و ۴۰۰ دلار پول می خواهد.

 

تیتر یک
  • اونس در کف ۹ ماهه آرام گرفت

    در روزی که گذشت آمریکا میزان اشتغال زایی خود را منتشر کرد که فراتر از پیش بینی اقتصاددان ها بود. این امار به قیمت بیت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما