وزیر صمت:

هیچ نگرانی در مورد روغن نداریم

کدخبر: 395328
اقتصادنیوز:‌ وزیر صمت اظهار داشت: در روزهای اخیر بحث‌هایی پیرامون روغن مطرح شد که دلیل آن نیز احتمال تغییر قیمت بود که با تصویب مجلس و تاکید دولت، قرار بر عدم تغییر ارز 4200 تومانی شد. بنابراین در این مورد نیز جای نگرانی وجود دارد و از مردم درخواست داریم تا با تقاضای متوازن از هرگونه احتکار جلوگیری کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایلنا، علیرضا رزم حسینی در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: یکی از مطالبات به حق، افزایش اختیارات ستاد تنظیم بازار استان‌ها بود که ما برخی از امور را به این ستاد و نیز استاندارها تنفیذ کردیم. باید توجه داشت که برخی از استان‌ها براساس قابلیتی که دارند، بخوبی می‌توانند در تعیین قیمت نقش داشته باشند.

وی ادامه داد: مردم عزیز توجه داشته باشند که خوشبختانه از لحاظ تامین کالا مشکلی نداریم. هم انبارها به اندازه کافی کالا دارد و هم در مسیر گمرکات روند خوبی داریم. تمام تلاش ما تامین زنجیره تامین است.

وزیر صمت تصریح کرد: البته در روزهای اخیر بحث‌هایی پیرامون روغن مطرح شد که دلیل آن نیز احتمال تغییر قیمت بود که با تصویب مجلس و تاکید دولت، قرار بر عدم تغییر ارز 4200 تومانی شد. بنابراین در این مورد نیز جای نگرانی وجود دارد و از مردم درخواست داریم تا با تقاضای متوازن از هرگونه احتکار جلوگیری کنند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما